pivko
18.04.17,18:20
Čakanie na hraniciach
pivko
18.04.17,16:24
Aktuálne info . Maďari začali kontroly na hraniciach ,/ ešte aj vodičak , technicky preukaz od auta / včera som 200m kolónu čakal na Goričane hodinu a opýtal som sa Chorvátskeho colníka že čo bude v sezóne , tak vraj katasrofa , že to je politika Maďarov.
Známi išli z BA na Istriu cez Rakúsko a čakali 4 hodiny.
Tak že tento rok Chorvátsko bye bye.
duves
18.04.17,16:29
To mame zato, že štaty s vonkajšími hranicami šengenu si neplnili povinnosti a púšťali do EU islamskú chamraď
lujza.j
18.04.17,17:51
Uz som davala linky do starej temy...o dovolenke v Hr...
No co uz...ja rezervaciu rusit nebudem....
Žabinka
18.04.17,17:55
Uz som davala linky do starej temy...o dovolenke v Hr...
No co uz...ja rezervaciu rusit nebudem....
ale no čo.. veď na dovolenku sa netreba ponáhľať, to je dovolenka, času dosť..;) kedysi sme stávali na každej hranici, a prežili sme to.. ja som zvyknutá, na srbsko-maďarskej hranici sa čaká vždy..
lujza.j
18.04.17,18:19
Zabka ja chodim v takom case...ze uz malo ludi ide dole....ziadna spica sezony ked sa lamu mesiace.....odvykli sme si:)....oprasime spomienky...ked nebola dialnica a isli sme "1000" hodin:D
Žabinka
18.04.17,18:21
Zabka ja chodim v takom case...ze uz malo ludi ide dole....ziadna spica sezony ked sa lamu mesiace.....odvykli sme si:)....oprasime spomienky...ked nebola dialnica a isli sme "1000" hodin:D
a bola romantika..;):D
duves
18.04.17,20:10
.. ja som zvyknutá, na srbsko-maďarskej hranici sa čaká vždy..
Takže to ostalo, aj po 20 ich rokoch. Ešte napíš, že vyberaju eura za dezinfekciu, alebo "stratene pasy".
Žabinka
18.04.17,21:05
.. ja som zvyknutá, na srbsko-maďarskej hranici sa čaká vždy..
Takže to ostalo, aj po 20 ich rokoch. Ešte napíš, že vyberaju eura za dezinfekciu, alebo "stratene pasy".
nie, "poplatky" sa neplatia.. srbi vybavujú celkom rýchlo, ale sú obmedzovaní rýchlosťou vybavovania maďarských colníkov.. lebo schengen.. ale keď zistíš tú správnu hodinku, a správne sa načasuje spiatočná cesta, tak to trvá max. hodinku.. to len na doplnenie, téma je o chorvátskych čakacích dobách..;)
pivko
19.04.17,15:22
Uz som davala linky do starej temy...o dovolenke v Hr...
No co uz...ja rezervaciu rusit nebudem....
ale no čo.. veď na dovolenku sa netreba ponáhľať, to je dovolenka, času dosť..;) kedysi sme stávali na každej hranici, a prežili sme to.. ja som zvyknutá, na srbsko-maďarskej hranici sa čaká vždy..
Ďakujem pekne čakať 12 hodín na hranici , Idem do Turecka
pivko
20.04.17,17:09
lujza.j
20.04.17,17:18
Chlap bude zas machrovat,ze on to vedel....ten hned povedal..ze s tym nieco urobia:D