Simon185
18.04.17,18:40
Dobry den.
Som z mensieho mesta a byvam v panelaku. Pod panelakom smecmali kedysi potraviny, ale tie skrachivali a priestor je na prenajom teraz. Mam k dispozicii kapital zhruba 10K. A premyslam nad vlastnyn podnikanim. Nevravim ze by som tam spravil opat potraviny, .. skor mi ide o to ze do coho by ste investovali, a tak
Dakujem
Dáša_
18.04.17,17:06
Tak, dnes dal Bičan v 5proti5 jeden podnikateľský nápad - samoobslužná krčma :D S automatmi na alkohol :) len neviem, či by na také nechcel licenčné poplatky :D
buchač
18.04.17,17:11
...a ešte by som pridal do tej krčmy výherné automaty...také, čo by furt len sypali výhry. ;)
jslancik
18.04.17,17:59
a) potraviny + doplnkový sortiment
b) rýchle občerstvenie
c) predajňa pečiva/zákuskov v spolupráci s nejakou pekárňou. Prípadne ísť cez dopekané.
misomiso
18.04.17,18:04
Doucovanie ziakov ZS.
Terezia13
18.04.17,18:21
to je ťažko povedať, záleží veľmi od toho, či je to na frekventovanejšom mieste, alebo niekde v odľahlejšej časti, čo je dookola aké služby a predajne, dôležité sú príručné priestory, príjazd, porozmýšľať, čo vo vašom meste chýba - napr. rýchle občerstvenie, železiarstvo, predajňa autosúčiastok
kopretinka
19.04.17,05:08
ak nevieš,v čom podnikať,tak nepodnikaj!
to je jediná vhodná odpoveď pre teba.
NIKTO ti tu nedá svoj nápad na podnikanie,ostatné sú len dohady.
lubko6394
19.04.17,05:51
Dobrá rada nejestvuje. Ani činnosť v ktorej si dobrý ti nezaručí že bude dosť zákazníkov a nekrachneš. 10 000 neznamená nič ak nie si pripravený makať od svitu do mrku a v noci sa modliť aby to konečne začalo šlapať a to za teba zamestnanec nespraví nikdy. A časť z tých 10 000 budeš ešte potrebovať na živobytie do času kým sa uchytíš a začneš zarábať.
Cobra99
24.04.17,09:55
Aka je kupyschopnost obyvatelstva v tej oblasti? Mozes tam zriadit napr. výdajnu pre eshopy - Ulozenka, Heurekapoint atd
profesional
01.05.17,20:58
Ak ti dá mesto na to súhlas, a susedia tiež, urob tam bordel.
vicktor
02.05.17,08:30
...a aby usetril na pracovnej sile, moze sluzby poskytovat sam.
korela
08.05.17,22:50
Dopekané sa rovná nezdravé.
korela
08.05.17,23:12
Ani raz tu nepadol návrh na výrobu, iba obchod a služby. Odhliadnuc na tvoje priestorové možnosti, upozorním na produkt, ktorý sa, pokiaľ viem, ešte kupodivu na Slovensku nepredáva.
Kvalitné mandľové mlieko iba v prášku, aj to iba v bioobchodoch. Upriamim však pozornosť na makové kvôli násobnému obsahu vápnika oproti živočíšnemu mlieku.
Ak sa vezme do úvahy strieborná ekonomika, pribúdajúce potravinové intolerancie všetkého druhu, tak tento produkt má vysokú nádej na úspech, čo sa v CZ už potvrdilo. Doma nestačia pokryť dopyt a už uvažujú nad expanziou na Slovensko. Keďže ide o výrobu z domácich surovín, príde mi to divné, ak nie doslova hlúpe, aby sme čakali na jeho dovoz. Nič by sa nestalo, keby bolo výrobcov i viac. O.i. je sympatické i to, že sa predáva v skle.
.
Tereza Soralova Budete predavat Nemleko aj niekde v Bratislave? ☺
25 březen v 16:50
Nemléko
Nemléko Dobrý den, my by jsme na Slovensko dovážet chtěli, nejdříve ale chceme zvládnout distribuci u nás a věřte nám, že našim dojným mandlím by se u Vás moc líbilo! Držme si palce, ať je to co nejdříve ☺️
https://cs-cz.facebook.com/nemleko/
http://www.nemleko.cz/
jslancik
09.05.17,03:43
Nezdravé je aj rýchle občerstvenie. Neriešim zdravotnu, ale obchodnú stránku veci... Okrem toho cca 80 percent pečiva, čo sa predá, sa dopeka.
ivka70
09.05.17,06:10
Museli by skenovat OP, pri vydaji, aby zabezpecili, ze si capuju len dospeli :)