Erika 1302
21.04.17,11:36
Cez firmu FinProfit z Nitry sme spolupracovali aj s pánom Kondem. Určite ho neodporúčam nikomu . Nie som sním spokojná ani ja ani môj manžel. Dávali sme si robit projekt k stavbe drevodomu. Manžel sa sním stretol viac krát najskôr aby nám dal katalóg projektov kt. mu nedal pretože mal len jeden (to si akože mal vybrat na káve za 5 minút? ) ale dobre teda. po 3 tyzdnoch volal že si ma príst po projekt manžel prišiel ale projekt nedostal a bolo mu povedané že o týžden a že mame na pána Kondého prepísat pozemok . Samozrejme sme nesúhlasili . O týžden manžel volal či už je ale bohužial zase nič.. O dva týždne sme už dostali projekt ale bohužial patril úplne niekomu inému. Asi o 2 týždne nám už konečne dali NÁŠ projekt ale nie celý. Niečo dal do rúk, niečo cez mail a potom ešte poštou .Po skúsenostiach sme mu už neverili a chceli sme dat DREVODOM postavit niekomu inému. Firma ktorú sme si vybrali nám volala o 3 dni že projekt je vyhotovený na murovanú stavbu a nie na drevodom a ako investor je tam Fin profit . Bolo nám povedané že tato stavba s nami nemá vôbec nič spoločne a ani nevybavíme prípojky. Po stažnostiach nám pan Konde povedal že on nesúhlasí a že projekt sa dá opravit .Keď sa manžel opýtal ako je možné že je to na murovanú stavbu odpovedal mu že to nieje podstatne že on to skolauduje aj keď je projekt na drevodom a stavba murovaná. Keď sa ho spýtal prečo sme tam neni investori my odpovedal že mu mame ukázať firmu ktorá to na nás napíše. ( informovali sme sa v bankách u známej poradkne a nikdy o takomto niečom nepočula nehovoriach o prepise pozemku ). Zaplatili sme nie male peniaze za projekt tak snáď by tam malo byt co sme žiadali a nie čo tam chce mať pán Kondé . Čakali a naťahovali sme sa sním tiež velmi dlho aby sme vôbec dostali náš projekt a keď ho konečne mame tak mu ho zas mam dať na bohvie koľko na opravu. Samozrejme nikto nečakal že bude projekt za týždeň ale komunikácia a naťahovanie nás vôbec nebavilo .
misoft
21.04.17,09:39
Prečo si to dala ako otázku? A čo vlastne sa chceš spýtať?
Toto - ako nováčik - si POVINNE preštuduj:
http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html
http://www.porada.sk/t217751-navod-a-tipy-na-pracu-s-novou-poradou.html
Erika 1302
21.04.17,09:46
to sa ospravedlnujem... Nechcem sa spytat nic. malo to byt len ako recenzia na danu firmu nic viac...
misoft
21.04.17,09:47
Mala si to dať ako Debata.... pretože v debate sa dá viackrát reagovať - pri otázke len raz a potom už len komentovať.
Pavol5
28.04.17,13:47
o tomto som nič nepočul, ale ďakujem za informáciu, dám si do budúcnosti pozor.
martindome
13.02.19,10:13
Moja skusenost, je práve opačná. Navstívil som ich spolocnost, pred 2 rokmi. Po konzultácií mi navrhli, že mi na kľúč postavia dom. Uprimne mal som minimalný rozpočet to financovat z vlastných zdrojov. Zachoval sa pan Konté tak, že vsetky upravy, navrhy, detaily stavby, logistiku, mechanizmy, tak boli realizované, že ma minimalne zatazovali, alebo nedaj bože riesili " umele problemy" a najma z navysovaním sumy. Reklamácia do dnesneho dna nebola žiadna. Z domom som spokojný tak ako bolo deklarované na zaciatku. Cca 8 mesiacov zo zelenej luky bol postavený dom v ktorom som mohol plnohodnotne žiť. A to nehovorím, že nikdy som nebehal po uradoch vybavovat povolenia. Ten chlap mi dal pocitit, že som klient a vsetko riesil sam a jeho spolocnost. Bývam na Šudoli ulica Šalviova 11, Nitra. Nevydím najmensí problem aby sa hocikdo zastavil a vydel tu prácu tejto firmy. Prikladam i tel cislo 0917228469. aby nikdo nemal pocit že umelo lobujem za tuto spolocnost. Co si važim najviac je že, firma pocas celej stavby nemala uplnu istotu že si vybavým hypo uver ale vsetky individualne nadstandartne upravy riesili podla mojho vkusu. Ked som im zavolal v nedelu o 13,00 hod lebo som riesil obkaldy napr. a zavolal som mu, vždy zdvihol a komunikoval......