hrbco
17.07.06,15:11
V súvislosti s vybavovaním reklamácie som čítal Občianský zákonník (§619-§627) a nemohol som akosi najsť paragraf o 30 dňovej lehote na vybavenie reklamácie. Jedná sa o iný oddiel občianského zákonníka alebo o iný zákon?
Neviem, či som zvolil správnu temu.
JankaO
17.07.06,15:45
V súvislosti s vybavovaním reklamácie som čítal Občianský zákonník (§619-§627) a nemohol som akosi najsť paragraf o 30 dňovej lehote na vybavenie reklamácie. Jedná sa o iný oddiel občianského zákonníka alebo o iný zákon?
Neviem, či som zvolil správnu temu.


o 30 dňovej lehote na vybavenie reklamácie hovorí § 19 zákona
č. 634/1992 Zb. o ochrane spotrebiteľa

....................odst4

(4) Predávajúci alebo ním poverený pracovník rozhodne o reklamácii ihneď, v zložitých prípadoch do troch pracovných dní. Do tejto lehoty sa nezapočítava čas potrebný na odborné posúdenie vady. Vybavenie reklamácie však nesmie trvať dlhšie ako 30 dní. Po uplynutí tejto lehoty má spotrebiteľ rovnaké práva, akoby išlo o chybu, ktorú nemožno odstrániť.13a)
metter
23.04.08,08:44
Ochranou spotrebiteľa sa zaoberá s účinnosťou od 01.07.2007 nový zákon č. 250/2007 Z.z. o ochrane spotrebiteľa a o zmene zákona o priestupkoch, konkrétne § 18, ktorý znie :

§ 18
(1) Predávajúci je povinný spotrebiteľa riadne informovať o podmienkach a spôsobe reklamácie vrátane údajov o tom, kde možno reklamáciu uplatniť, a o vykonávaní záručných opráv. Reklamačný poriadok musí byť na viditeľnom mieste dostupnom spotrebiteľovi.

(2) Predávajúci je povinný prijať reklamáciu v ktorejkoľvek prevádzkarni, v ktorej je prijatie reklamácie možné s ohľadom na predávané výrobky alebo poskytované služby, alebo na určenom mieste; to neplatí, ak je na vykonanie opravy určená iná osoba. 22)

(3) V prevádzkarni musí byť počas prevádzkovej doby prítomný zamestnanec poverený vybavovať reklamácie. Pri skupinových zájazdoch musí predávajúci zabezpečiť nepretržitú prítomnosť povereného pracovníka oprávneného vybavovať reklamácie po celý čas zájazdu.

(4) Predávajúci alebo ním poverený zamestnanec alebo iná povinná osoba určená na opravu je povinný vybaviť reklamáciu ihneď, v zložitých prípadoch do troch pracovných dní. Do tejto lehoty sa nezapočítava čas potrebný na odborné posúdenie vady. Vybavenie reklamácie však nesmie trvať dlhšie ako 30 dní. Po uplynutí tejto lehoty má spotrebiteľ rovnaké práva, akoby išlo o vadu, ktorú nemožno odstrániť. Predávajúci je povinný, ak reklamáciu neuzná do troch pracovných dní, výrobok zaslať na vlastné náklady na odborné posúdenie. Predávajúci je povinný na požiadanie orgánu dozoru zaslanie alebo výsledky odborného posúdenia preukázať.

(5) Predávajúci je povinný pri uplatnení reklamácie vydať spotrebiteľovi potvrdenie.

(6) Predávajúci je povinný o vybavení reklamácie vydať písomný doklad najneskôr do 30 dní od dátumu uplatnenia reklamácie.

(7) Predávajúci je povinný viesť evidenciu o reklamáciách a predložiť ju na požiadanie orgánu dozoru na nazretie. Evidencia o reklamácii musí obsahovať údaje o dátume uplatnenia reklamácie, dátume a spôsobe vybavenia reklamácie.

(8) Povinnosti uvedené v odseku 4 sa vzťahujú aj na osobu, ktorá je určená na vykonávanie opravy.
Altar
03.06.08,05:24
Ma si predavajuci pravo predlzit reklamacnu dobu (z 30 dni) na dobu potrebnu pre posudenie stavu vyrobku?
Napriklad ak to posiela na opravu daleko do zahranicia... .
Mozem ako zakaznik pozadovat po 30 dnoch nahradu aj v tomto pripade?
jarocintula
03.08.08,09:00
Dobrý deň.Potreboval by som poraďiť.Minulý týždeň vo štvrtok t.j.31.07.2008 som si kúpil rybárský naviják Shimano.Stál 5100,-sk.Včera t.j 02.08.2008 keď som sa chystal sním ísť druhý krát na ryby,tak v ňom začalo chrčať.Volal som predajcovi čo sa stalo,a on mi povedal že to vyreklamuje.Chcem sa Vás teda spýtať,že či mám právo na výmenu výrobku kus za kus alebo musím čakať až na vybavenie reklamácie.Ja už neverím tomuto navijáku.Keď sa pokazil behom troch dní.Chcem to vymeniť kus za kus.Mám právo na takúto výmenu a ako mám postupovať.Predajca je ochotný sa dohodnúť.Velmi pekne Vám ďakujem za skorú odpoveď.
Watson
03.08.08,10:17
Právo vymeniť kus za kus, bez zistenia pôvodu závady (posúdenia reklamácie) má iba predávajúci. Je to jeho dobrá vôľa, ktorá sa u serióznych a dobrých predajcov predpokladá, najmä v prípadoch, ak je hneď zrejmé, že ide o vadu, ktorá sa vyskytla ihneď po predaji (skrytá výrobná vada) a nemohol ju spôsobiť kupujúci. Ale ešte raz zdôrazňujem je to právo predajcu, nie nárokovateľná povinnosť.
Watson
03.08.08,10:27
Nie, predávajúci má na vybavenie reklamácie iba 30 dní. Nevybavenie reklamácie v tejto lehote sa pokladá, bez ohľadu na dôvod reklamácie, za skutočnosť, že výrobok má neodstraniteľnú vadu. Tu treba zdôrazniť, že lehoty na vybavenie reklamácie hlasových služieb telekomunikačných operátorov podliehajú režimu telekomunikačného zákona a tam je lehota 60 dní.