llentikaa
26.04.17,08:08
Viem mi niekto poradiť ako si odblokujem zablokovane platene sms spravy ( napr. rozne sutaze). Ked som posielala predtým správu, tak sa ma to opýtalo , či som si istá aj ked je správa spoplatnená a chcem odoslať. Potvrdila som to, ale v zápetí sa mi tam blisla nejaká info čo som ani nestihla prečítať a odvtedy to mám zablokované. Hladala som v nastaveniach správ ale nič k tomu neviem nájst. Dakujem za pomoc
robovi
26.04.17,07:02
To sa nelokuje u operatora?
llentikaa
26.04.17,07:08
ja som si to spôsobila sama na mobile, tak by som to aj sama mala vediet napravit :D nič som neblokovala u operatora..
buchač
26.04.17,07:22
robovi
26.04.17,07:22
Ja frcim na stvorkach, takze to nemam ako odskusatJe to sice po anglicky, ale mohlo by ti to pomoct.
https://productforums.google.com/forum/#!topic/nexus/WjO0Sz5N-ew
llentikaa
26.04.17,07:25
tam sa jedná len o blokovanie prichádzajúcich správ, ne o blokovanie odchádzajúcich platených správ..
buchač
26.04.17,07:30
llentikaa (Dnes 09:25) tam sa jedná len o blokovanie prichádzajúcich správ, ne o blokovanie odchádzajúcich platených správ..
========================
By som prisahal, hlavu položil na klát, jed vypil, milión stavil....že dostanem takúto reakciu.

....a čo tak prečítať si celý článok a nie iba nadpis ???
Lebo podľa časov odoslania oboch príspevkov je rozdiel 3 minúty...plus napísanie Tvojho textu.
Takže neexistuje, že si si prečítala daný link na komplet a dokonale !!!!!!!!!!
llentikaa
26.04.17,07:52
haha ver tomu ze prečitala...tak mi prosim ta skopituj tu vetičku čo mi má pomoct :) dakujem
llentikaa
26.04.17,07:55
Toto som uz tiez čítala , no ked postupujem podla navodu , chýba mi tam ten posledný krok "send premium message"..
llentikaa
26.04.17,08:17
Volala som aj na zakaz. číslo a bolo mi povedané, že nemám nič blokované , zadala som si aj siieťové kódy na odblokovanie všetkých blokovaní ..ale stale mi to nejde..ja to musim určite hľadať v nastavení telefonu..ked čítam diskusie tak s tým má problém veľa ľudí, s tymto telefonom a androidom , a píšu že sa to asi ani nedá vrátiť spať..že to neni domyslené..
llentikaa
26.04.17,08:25
a dalej píšu že jediné riešenie je zálohovať a reštartovať na tovarenske nastavenia (neviem ako sa tomu hovori :D) ..lenže tu vzdniká nový problém že neviem ako sa zálohuje telefon ..takze kašľať na to a dakujem :)
robovi
26.04.17,09:23
Tak si zalohuj kontakty na google, prekopiruj fotky na sd kartu a resetni to do tov. Nastaveni. Zalohovat mozes cely obsah telefonu v : Nastavenia- Zaloha a obnova.
fredy27
01.05.17,14:33
Máš paušál alebo kartu na dobíjanie kreditu?
Bonusový kredit sa nedá použiť pri premium sms.
stanislav.sust@gmail.com
22.08.17,12:08
Dobry den, podarilo sa Vam to vyriesit ? Podobne som teraz dopadol ja.
Dakujem
llentikaa
22.08.17,12:11
Dobrý deň, ja som to sice tak neurobila, ale na O2 linke mi povedali ze sa to da vratiť do povodneho stavu tak, že si zalohujete udaje v telefone , a v nastaveniach resetujete telefon na pôvodné nastavnia ..iny spôsob neexistuje.