elenka-k
26.04.17,13:03
Dobrý deň, rada by som Vás poprosila, ak má niekto čas, by mi mohol pomôcť - decentne a v krátkosti napísanie textu ohľadne rozlúčky a poďakovania majiteľa firmy /ide do dôchodku/ s ostatnými obchodnými partnermi a zároveň oznámenie /predstavenie/ nového majiteľa - jeho syna. Nemusí to byť dlhé - bude sa posielať mailom, nakoľko sú firmy po celom SK. Veľmi pekne Vám ďakujem za pomoc a Váš čas. Elena
kopretinka
26.04.17,12:56
a ty si to prečo nenapíšeš?alebo prečo to nenapíše majiteľ?
vicktor
26.04.17,14:05
Dprcic!
Napisal som sem statnicky prejav a po odoslani ze error, prispevok musi mat aspon 1 znak???
Druhykrat sa mi uznechce... :( a poberam sa domov.
elenka-k
26.04.17,17:54
No keby ze som mala cas,tak by som to to nepisala . .
elenka-k
26.04.17,17:55
Skus este raz prosimmmm
willma
27.04.17,04:53
nehnevaj sa ale to čo za riaditeľa, alebo sekretárku, že si nenájdu 5 minút čas na napísanie dvoch troch jednoduchých viet. ďakujem pekne za takého obchodného partnera.
elenka-k
27.04.17,05:45
no, on už do práce nechodí a dali to mne a ja mám kopúúúú iných, ale asi to musím spraviť počas obeda.
elenka-k
27.04.17,10:41
už som napísala :-) ale dík
profesional
01.05.17,20:53
Napísanie takého textu je komerčná služba.
Osobitný text potrebuješ pre dodávateľov, odberateľov, zamestnancov. Tj. minimálne 3 listy.
Aby to bolo možnę napísať, je potrebnę poznať hoenoty, vízie, ciele a funkčné princípy firmy.
To čo si napísala je rovnakéx ako by si napísala:
Môže mi prosím niekto postaviť dom? Nie veľký, len taký jednoduchý. Ale projet nemáš.
Napísanie takýchto textog je normálna komerčná služba a vyjde ťa na pár stovák až pár tisíc eur. Nikto normálny ti to zadarmo písať nebude. A ak áno, bude to všeobecný blud, čo v lepšom prípade nepoškodí firmu, v horšom narobí paseku.
elenka-k
02.05.17,05:06
Vážení obchodní partneri,

dovoľte mi, aby som Vám poďakoval za spoluprácu a dôveru, ktorú ste mi prejavovali. Som rád, že sme po tieto roky úspešne spolupracovali počas môjho pôsobenia vo firme. A dúfam, že aj naďalej budete spolupracovať s firmou v spokojnosti. Keďže čas sa nedá zastaviť a roky rýchlo plynú, nadišiel aj môj čas k vyslúženému dôchodku.

Týmto Vám vyjadrujem moje poďakovanie a zároveň Vám chcem oznámiť, že na moje miesto som dal človeka, ktorému najviac dôverujem môjho syna YYY – jednateľa XXXX s. r. o. a konateľa XXXXX s. r. o. / kontakt: 0900 000 000 – zostáva môj /

Verím, že si budete vychádzať v ústrety a naďalej vzájomne spolupracovať.

S úctou YXYXYX - XXX s. r. o. , XXXX s. r. o.


V podstate mi nu nikto nepomohol - česť výnimku!!! vďaka za snahu!!!!
Stačilo mi body - záchytnééé . Fakt som nemala času na vypisovačky - tak som tu hodila, čo som v rýchlosti napísala.