icequeen
27.04.17,09:19
Pracovala som este nedavno vo firme, kde makame na normy. Firma schvalne nastavuje take normy, ktore sa realne nedaju splnit, makame bezprestania a nikto tie normy nesplna, pretoze sa nedaju splnit kedze su tak nastavene, aby ich nikto nesplnil.

Dovodom je hlavne aby na nas co najviac zarobil a aby mal moznost poukazat na to, ze nepracujeme dostatocne dobre. Pred nejaym casom to vyvrcholilo - kazdy zamestnanec dostal pisomne upozornenie, ze nema zaujem o pracu, kedze nesplna normy a ze spachal porusenie pracovnej discipliny a podla par. 63 zakonnika mu pri opatovnom poruseni prac. discipliny budu vyvodene dosledky.

Zial, kazdy toto podpisal, cize podpisom s tym suhlasi (strach, nevedomost), no takto si vlastne zabezpecil, ze hocikoho mozu poslat prec zo dna na den bez odstupneho za porusenie prac. discipliny, hoci ten dotycny pracuje poctivo, ale vdaka nezmyselnym normam ich samozrejme nik nesplna.

Rozhodla som sa okamzite odist, no ako sa voci tomuto branit?
Tweety
27.04.17,07:22
Možno skúsiť podnetom na IP.
icequeen
27.04.17,07:45
inspektorat ci kontroly nikdy nic nenasli a nenajdu, ani nie tak davno tam boli, niekto ich zrejme zavolal, no bezvysledne.
Tweety
27.04.17,07:47
tak potom len odbory, zástupcovia zamestnancov
ivka70
27.04.17,08:05
Rozhodla si sa okamzite odist - na okamzite skoncenie PP nemas dovod.
Mozes skoncit PP dohodou, ak zamestnavatel bude suhlasit alebo dat riadnu vypoved.

Ani v jednom pripade nevidim dovod sa voci niecomu branit, v podstate ti to uz po tvojom rozhodnuti moze byt ukradnute.

Zamestnanci mozu ziadat zamestnavatela o prehodnotenie noriem, ale ak zamestnavatel preukaze, ze normy su nastavene dobre, neurobis s tym nic.
icequeen
27.04.17,14:21
okamzite odist mozem, kedze som odisla, lebo som hned nastupila do prace v zahranici. A co mi moze? maximalne nevyplatit poslednu mzdu a moze ma potom hladat v zahranici :D Ano ukradnute mi to uz je, ale nie tym, co tam este zostali, kedze ich dobre poznam. Ale zrejme s tym nic nespravia, iba ak sa hromadne rozhodnu postavit sa proti firme.
ivka70
27.04.17,15:30
Chces bojovat za spravodlivost a sama porusujes zakon. Aby sa ti to raz nevratilo, ak bude zamestnavatel chciet, bude od teba vymahat skodu a exekucie si na teba pockaju.
icequeen
27.04.17,15:57
ja bojujem sama za seba, kedze spravodlivosti sa tam nikto nedovola, ani ziadny organ. A zato co spravil, si nic ine nezasluzi. Garantujem, ze v zahranici kde som, ma ani len nenajdu, a ani slovenska jurisdikcia tu neplati. Zlocinec nema co nahanat cloveka, ktory poctivo robil a utiekol s pod otrokarskej tyranie.
misomiso
27.04.17,18:29
Nejako mi to nedava zmysel. Ak by bola pravda, ze pracujete poctivo, preco by sa zamestnavatel chcel zbavovat takychto zametnancov alebo preco by si na to vytvaral vhodnu podu? Ak by bol problem v normach, tak by si toho bol velmi dobre vedomy a tiez by si bol vedomy toho, ze ani ziaden novy zamestnanec by taketo normy nemohol plnit. Problem je v tom, ze my sa tu dozvieme vzdy iba nazor jednej strany...
icequeen
03.05.17,11:06
pretoze potrebuje mat dovod na vypoved. Kedze prichadza zvysovanie minimalnej mzdy, mozno 13.platy atd. A jeho firma toto nezvladne, lebo ani teraz nedava ani gastrolistky, nepreplaca navstevy lekarov, nadcasy ani nic co by mala firma davat. Tak aby mohol okamzitu vypoved odovodnit nesplnenim noriem pri znizovani stavov. Nizkych noriem si je vedomy, pretoze inak by sa mu neoplatilo vyrabat. Zial, ziadne kontroly na toto nestacia, v pripade kontroly dal zamestnancom podpisat, ze poberaju gastrolistky pod hrozbou vypovede.
ivka70
03.05.17,11:18
Tazke sa chysta vsetkych prepustit a nebude potom vobec vyrabat? A gastrolistky: Ak nema peniaze, nenakupuje ich, nemoze teda davat podpisovat ich prevzatie.
Alebo ich kupuje a strka do vrecka a chodi za listky vsetkych zamestnancov na vecere?
To nie je az take jednoduche oklamat v uctovnictve ako to tu predkladas.
icequeen
03.05.17,11:42
vsetkych isto neprepusti, ale znacnu cast moze. Pisem tu o znizovani stavov, nie prepusteni vsetkych. A tymto si to kvazy predpripravil. Bez odstupneho, bez akychkolvek problemov. Co sa listkov tyka, zle som to napisala, neviem ako to ma zariadene, viem len, ze dlhe roky nik listky ani obed nedostava, ani financnu nahradu. A ked tam bola kontrola, zamestnancov prinutil podpisat, ze im zabezpecuje obed z restauracie, pod hrozbou vypovede!
icequeen
03.05.17,11:45
odbory tam nie su, ani zastupcovia zamestnancov :)
misomiso
03.05.17,14:54
No je to smutne, ze to takto stale v niektorych firmach funguje. Na druhej strane - necham sa nikoho zastavat, ale ziaden podnikatel nesniva o tom, aby podnikal takto na hrane bankrotu a tento stav tu umelo udrziava Fico s celym Smerom. Za dane malych slovenskych firiem uplaca velke zahranicne korporacie ako napr. Jaguar a rozdava im dotacie. Im je potom lahko davat ludom 1800 plat a este nasim podnikatelom odoberaju zamestnancov. A ti, ktori ostanu v slovenskej firme stale zamestnavatelovi vyhadzuju na oci, ze beru 600 a nie 1800. Cize zamestnavatel stale musi vysvetlovat ze "preto beriete 600, lebo robite na tych par vyvolenych, aby oni mohli brat 1800". A zisky majitelov tych fabrik idu kompletne do zahranicia...
icequeen
04.05.17,10:40
presne tak misomiso, nemozem nic ine iba suhlasit