Mickya
10.11.04,14:12
Zdravím,
nevedela som kam tému zaradiť, tak píšem sem.
Sme firma, ktorá ak prijme faktúru, tak ju hneď aj v ten deň bez otáľania uhradí.
Stalo sa nám, že faktúra od Slovak Telecom nám neprišla (možno pochybila pošta, možno nejaké deti nemali čo robiť) a dostali sme upomienku.
Faktúru sme uhradili 2,5 týždňa po lehote splatnosti. Naparili nám 50 Sk za nedodržanie doby splatnosti. Uznávam, že je to aj naša chyba, že sme zabudli zháňať túto faktúru - ale zdá sa mi to 50 Sk dosť (i keď v dnešnej dobe táto suma nie je už nič) - ale ide mi o princíp.
Ešte sa chcem k tomu spýtať, aby ste mi overili moje vedomosti - v JÚ to dám ako neovplyv. daň - že?
Prosím, vyjadrite sa.
---------------------
Ešte chcem k tomu dodať, že mám známu, ktorá ako podnikateľ robila "niečo" pre ST a s uhradzáním faktúr si dávali hodne na čas. Nuž je to tak, veľký môže hocičo a malý môže len pritakávať.
Ďakujem
accad
10.11.04,14:03
Podľa mňa je to zmluvná pokuta, daňovo uznateľný výdavok.
luebchenko
10.11.04,14:06
Súhlas s Editkou, priznám sa, že to ani nerozúčtovávam, celé to dám ako účet za telefón. Ešte otázočka, Mickeya kde prosím ťa žiješ, že sa domáhaš takého čohosi abstraktného, ako je spravodlivosť? http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif V našej latifundii sa v prvom rade hľadí na to, či je niečo podľa zákona či nie, prípadne záleží na šikovnosti právnika, ktorý ten krivučký a deravučký paragraf prekľučkuje tak, aby mu vyhovel, potom, ak je zákon náhodou na tvojej strane nasleduje telenovela o vymožiteľnosti práva.... Ozaj to nepoznáš? Šťastná to žena, ako píšu klasicihttp://www.porada.sk/images/icons/icon12.gif
anita
10.11.04,14:14
Súhlasím s Editkou a Ľubkou. A tak isto riešim aj Orange. Od nich je pokuta 40 Sk.
rene
10.11.04,15:32
Myslím, že to nie je pokuta, ale upomienka,teda akási "upozorňovacia"spoplatnená služba, aj ja to dávam do nákladov spolu s telefonickými účtami. Aj keď výklady k tomu boli rôzne.
rosemary
11.11.04,11:21
Toto je moja stála dilema. Logicky je to náklad na zabezpečenie príjmu, ale na druhej strane je to zasa postih.
Mickya
15.11.04,06:41
Ten môj 1. príspevok je ešte akotak v poriadku, ale začínam mať pocit, že ST si chcú dohnať nejaké peniažky, keďže zákazníci od nich odchádzajú. Mojej dobrej známej sa stalo totiž, že faktúru uhrádza inkasom. Splatnosť faktúry mala 21. Oni však peniaze pýtali 18. okolo ôsmej rána podľa zistených info v banke. Známa však vložila peniaze okolo 11. hodiny toho 18. Do ďalšej faktúry si zarátali 50 Sk, pretože potom už peniaze inkasom ST nepýtali a známa uhradila faktúru príkazom na úhradu.
Takže už ozaj neviem, čo si mám myslieť...
bepo
15.11.04,06:53
Mickya-nemala dosť prostriedkov na zaplatenie.Pri inkase sa aj zadáva počet opakovaní koľkokrát môžu zopakovať inkaso pri nedostatku prostriedkov a ona to opakovanie asi zakázala.
Mickya
15.11.04,07:03
Takže asi si dala inkaso na deň 18. v mesiaci - myslím si.
Len chúďa, že jej to strhli hneď ráno a ona to vložila ale 3 hod. po tom, čo peniaze od nej žiadali. Smola.
bepo
15.11.04,07:59
Ak má možnosť prečerpania účtu nech si to dá ale pozor-niektoré banky posielajú také sms-ky že ľudia sa ľahko zmýlia a pokladajú svoj stav na účte aj s prečerpaním za svoje vlastné bez prečerpania.A keď to v rámci dňa vyrovnáš neplatíš úroky.Sú banky kde je to zadarmo.A nech si zadá aspoň 1 opakovanie.