agika8
04.05.17,15:00
Dobry den. Cez bazos .sk som si kupila detsku cestovnu postielku. Predavajuci tvrdil v inzerate ze bola pouzite 4x. Bola spinava, co by som aj prezila,ale nedala sa najprv rozlozit a ked sa nam to nakoniec podarilo tak sa nedala vobez zlozit. (Hotova vysoka skola). Ked som telefonovala predavajucemu ze mam s tym problem tak mi povedal ze aj im sa tazko rozkladala aj ked v inzerate nebolo o tom nic pisane. Mam pouzit obe ruky a jednu nohu a mam sa pokusit ju zlozit. Ked sa mi to nakoniec podarilo tak som mu volala ze mu postielku vraciam spät. Polozil mi telefon. Bola som aj v obchode a tam som si vyskusala rozklad a zlozenie niekolkych postielok. Vsetky sa rozkladali a skladali velmi lahko. Napisala som to aj panovi ze mu vraciam postielku lebo je nefunkcna. Poslala som mu ju ale vratila sa mi spät. Ako sa mam dostat k svojim peniazom? Dakujem za odpovede
bubkoch
04.05.17,13:03
"Ako sa mam dostat k svojim peniazom? "

nijako ... smola ... fakt
vicktor
04.05.17,13:48
Manzelka kupila takuto postielku ze vraj na prenasanie na terasu. Uplne nova a maturovali sme s nou 3 dospele osoby. Uz neviem v com bola finta, volaco branilo (ro)zlozeniu.
Skuste viackrat po sebe rozborku-zborku a drzim palce aby ste na to prisli.
arizona
04.05.17,14:42
Pri kupe pouzivanych veci cez internet je vzdy riziko,s tym treba ratat. Nikto ti nezaruci, ze ti predavajuci uzna nejaku zavadu a vezme tovar spat.

Preto je vhodnejsie kupovat v blizkeho okolia, kde si mozes tovar pozriet a kupit osobne.

K vratenym peniazom sa len tak lahko nedostanes.
Jedine,ak mas chut,cas a dobre nervy dat ho na sud,ale to mas minimalnu sancu na uspech.Predavajuci moze tvrdit, ze si postielku pokazil ty, ze on poslal dobru. Takze...
vulxy
04.05.17,14:49
nebolo by elegantnejsie keby sa na to pozrel nejaky zrucny fachman z okolia ,nieco by obrusil nieco ohol ,nieco namazal a fungovalo by to....z reakcie predavajuceho je jasne ze sa tomu uz nechce venovat a neverim ze sa chcete sudit za postielku
buchač
04.05.17,15:36
Hm....
Špina nevadí ??? No zloženie už aj hej ???
Že Ty/vy neviete poskladať postieľku, to ešte neznamená, že je nefunkčná.
=========================
Ale toto je zaujímavé...citujem :

"..ale nedala sa najprv rozlozit a ked sa nam to nakoniec podarilo tak sa nedala vobez zlozit."

To ju predajca poslal v zloženom stave ???
Veď poštovné by bolo drahšie ako postieľka.
dmc
04.05.17,16:44
Ja myslim ze je funkcna. Podarilo sa Vam ju rozlozit a aj zlozit.....sama to pisete. Pokial ste chceli novu - mali ste moznost kupit si v predajni so zarukou.
jelalim
04.05.17,17:31
podla mna, to nie je vada tej postele. nebrani funkcnosti, tazsie by sa rozkladala aj nova.
ak s tymto mate problem nechapem preco nakupujete na bazosi, a nie v kamennom obchode, a len takom kde Vam vsetko predvedu.

Jednoznacne nie ste v prave, nemate co predavajuceho viac otravovat. Svoje stanovisko Vam dal.
vicktor
05.05.17,06:13
buchac: "To ju predajca poslal v zloženom stave ???"

Ako inak? Samozrejme ze zlozenu = poskladanu v baliku.
Treba ju vybrat z balika a potom zlozit = poskladat aby posluzila na spanie.
No a potom sa zasa zlozi = posklada aby zaberala malo miesta.
:)
kopretinka
05.05.17,07:10
nekupovala si v internetovom obchode,nemôžeš si nárokovať žiadnu reklamáciu.