enajka
07.05.17,15:27
Potrebujem poradiť máme dvoch zamestnancov ktorí minulý týžden v pracovnom čase hrali na pracovisku futbal existuje o tom video záznam. Tí istí zamestnanci tento týžden svojvoľne opustili pracovisko a na druhy den sa dali na truc vypisan na PN. Môžeme s nimi skončiť pracovný pomer za hrube porušenie pracovnej disciplíny? alebo musím dorobiť prve napomenutie a následne dať výpoved s vypovednou dobou?
veronikasad
07.05.17,15:26
V pracovnej pozícii pracujú ? Futbal a opustenie pracoviska bolo počas prestávky na obed?
ivka70
07.05.17,16:46
a mate takuto "cinnost" definovanu ako zavazne porusenie prac. discipliny, a boli o tom zamestnanci vedome pouceni?
enajka
08.05.17,10:56
nie obdive veci boli v riadnom pracovnom case
sibalka
09.05.17,14:21
K okamžitému skončeniu sa pristupuje len veľmi výnimočne a v prípade súdneho sporu by súd s veľkou pravdepodobnosťou toto považoval za nedostačujúci dôvod (na súde neprešli už omnoho závažnejšie dôvody). Takže do toho by som neišla a riešila by som to upozornením na porušenie pracovnej disciplíny (pozor na termíny a doručenie, keďže sú na PN). Zároveň, keďže na PN nastúpili zo vzdoru, poslala by som im aj kontrolu zo sociálky.