srdiecko#
07.05.17,21:44
Akceptuje VUB mikroúzávierku v prípade úveru? Ďakujem.
Tweety
07.05.17,20:01
To je snáď otázka priamo na banku.
srdiecko#
07.05.17,20:02
banka je zavretá a ak má niekto skúseností možno poradí :)
Žabinka
07.05.17,20:35
kým otvoria vub banku, otvor si stránku banky, nájdi si v položke podnikatelia oddelenie úvery a pôžičky, tam si nájdi aký úver požaduješ, a podľa toho si v kolonke Požadované podklady nájdeš, aké doklady musíš predložiť..
ale to závisí samozrejme nielen od druhu úveru, ale aj od klienta, ako dlho má účet v banke, aké má obraty, banka to sleduje a vyhodnocuje..
keď sme brali od vub kontokorentný úver, nechceli žiadne účtovné závierky odo mňa, pracovník mi poslal mailom formulár, vyplnila som podľa závierky niektoré položky, napr. majetok, záväzky, a bolo treba mať podané DP za posledné obdobie plus zaplatenú daň z príjmu..a to bolo všetko.. ale podotýkam, že som dlhoročný klient, mám tam aj ďalšie 4 účty..
takže ku každému klientovi pristupujú individuálne, preto nejlepšie urobíš, keď si to zistíš priamo v banke.. ak tu dostaneš odpoveď, neznamená to, že rovnako sa to bude týkať aj teba..;)
srdiecko#
07.05.17,20:45
Ďakujem, je tam uvedené len úzávierka, tak snáď budú akceptovať aj tú mikrouzávierku :)
pavol54
08.05.17,06:19
Ak robíš podľa zákona o účtovníctve MUJ, tak nemôže banka chcieť niečo naviac a musí akceptovať to čo máš, alebo nájsť inú banku