Jaja babka
08.05.17,09:24
Som zamestnana 25 rokou v jednej firme Zamestnavatel mi znizil pr.uvazok zo40 hod tyzdenne na 37.5 tyzdenne. Odvovodnil to stym ze neplnim produktivitu prace. Januar a februar sa neplnila produktivita na viacerych predajniach pisomne som poziadala o preradenie na 40 hod.s tym ze som zacala prekracovat prod.prace ale uz mi to zamestnavatel nechce umoznit na viacerych predajniach neplnia a neznizili im nie je to diskriminacia? S tym sa mi znizila aj min. Mzda
Mila123
08.05.17,08:54
nemusíš súhlasiť, takýto akt zo strany zamestnávateľa musí mať tvoj súhlas.....inak nepohne sa nikam ďalej, popr. ti poskytne odstupné (to pravdepodobne ťa nemá záujem prepúšťať a dávať odstupné)
ale všetko je na tebe ako sa rozhodneš
Jaja babka
08.05.17,09:37
Ja som to podpisala s tym ze hned mi umoznia si zobrat dovolenku 25 dni z roku 2015 lebo z dovolenkou je vzdy problem. A potom bola ustna dohoda ze mi vratia 40 hod.uvazok po 3 mesiacoch ale nestalo sa. Poziadala som pisomne o preradenie na 40 hod.pra. uvazok ani sa neunuvali mi odpisat preto ze som od 02.12 2016 na DPN preradenie mi dali podpisat k 01.06 2016 a uz som mala dovolenku zaplatenu podla noveho uvazku