Daniela12345
09.05.17,20:46
Z-nec odpracoval časť pr. zmeny - 5,5 hodín, následne utrpel prac. úraz. Lekár mu vystavil PN v deň pr.úrazu. Vystavujem mzdu a do fondu odpracovaných hodín mi chýba 2,5 hodiny, ktoré mi softvér stále vyhadzuje ako chybu. Čo mu mám vykázať za 2,5 hodiny?Náhradu príjmu platím až od 2. dňa, 5,5 hodín som mu preplatila.

Ešte prosím poradiť s DVZ pre úrazový príplatok :
- ešte neviem aká bude mzda z-nca za 5/2017 a už musím vypočítať DVZ. Postupovala som správne, ak som zarátala mzdu za 3/17, 4/17 a mzdu za
1. - 4.5.2017?
Prac.pomer je od 1.3.2017
- úraz sa stal 5.5.2017
- počet dní poistenia: 65
- mzdu za 5.5.2017 som nezapočítava



Prosím poradiť.
Dav
12.05.17,02:35
Lekár urobil chybu, že PN vystavil už v deň pracovného úrazu, ale to robia bežne a vysvetliť sa im to nedá - a keď sa stane úraz, tak na to obvykle nikto nemyslí. V deň úrazu má byť pracovné voľno s náhradou mzdy na príslušný počet hodín. Takže treba dať opraviť PN lekárovi. Softwér musí byť schopný vypočítať mzdu správne a presne za tým účelom, aby sme nemuseli počítať ručne, ho máme zakúpený. Úrazový príplatok vypláca sociálna poisťovňa, nie zamestnávateľ.
kvjetecko
12.05.17,04:29
zo sociálnej poistovne nam v podobnom pripade poskytli stanovisko (ustne) ze vyssie uvedene plati len pri obycajnych PN resp. nepracovných urazoch. Ak je pracovny uraz, PN moze lekar vystavit aj v den urazu.
Dav
12.05.17,04:47
Nejeden pracovný úraz som riešila, ale nevadí. Ak nepohneš so zbytkom sveta, pohni so sebou a rieš veci obchádzkou - daj mu odpracované hodiny v deň úrazu do nadčasov a PN ako vystavil doktor.
Daniela12345
15.05.17,04:47
Našla som na internete článok, že ak PN je vystavená v deň PÚ - náhrada patrí až od nasledujúceho dňa - 9 Dní. V deň PÚ mu patrí mzda.
Dav
15.05.17,07:36
Pozor na to, čo kde na internete nájdeš, či je to dôveryhodné stránka, alebo klebetník. Chyba je v tom, že doktor vystavil zle PN-ku, to je všetko .Správne a v súlade so zákonom ju má opraviť na nasledujúcu deň po dni PU, a na deň PU vystaviť potvrdenie Platené voľno s náhradou mzdy.