Gregorino
13.05.17,10:27
Zdravím mam 14 rokov som osmak a stal sa taký problém že kamaráti ukradli hasiaci prístroj že ho hodili von oknom z telocvične a ja som neveril tak som sa išiel pozrieť von a stal som od nich asi 10metrov a oni ho zatiaľ doniesli ku kamarátovi do bytu (bolo to po piatej hodine) a ja som hneď odišiel ale ešte som im povedal nech už idu lebo začína hodina a keďže má videl jeden učiteľ jak stojím vonku a oni to zatiaľ kradnú tak to nahlásil a mal som z toho zle preto lebo som im v tom nezabránil a preto sa nám rozhoduje o 2 zo správania
Gregorino
13.05.17,08:29
A tak sa pýtam prečo by som mal ja mat taký trest ako oni
Mila123
13.05.17,08:30
rodičom si to oznámil? predpokladám, že 2 zo správania nie je určená iba pre teba, aj ostatní zúčastnení spolužiaci ju dostanú?
Gregorino
13.05.17,08:31
Oni aj policajti s rodičmi boli v škole ale ja som im nijak nepomohol v tom a áno aj oni majú
Mila123
13.05.17,08:44
Oni aj policajti s rodičmi boli v škole ale ja som im nijak nepomohol v tom a áno aj oni majú
teda neveria ti ostatní, a ani rodičia, že si bol zvedavý?
Gregorino
13.05.17,08:47
Veria ale vadí všetkým to že som im v tom nezabanil a nenahlásil ud
Mila123
13.05.17,08:50
Veria ale vadí všetkým to že som im v tom nezabanil a nenahlásil ud
čo ti nato mám napísať, nechcel si byť" bonzák", ale zhoršená známka zo správania je iba výchovný prostriedok , teda na poučenie, že ak nechceš donášať, nemôžeš byť na mieste činu prichytený.......
kam chceš ísť na SŠ?
Gregorino
13.05.17,09:15
Na strednú by som chcel ísť na niaky gympel normálne mám samé jednotky s nízkymi 3 dvojkami ale tak s tou 2kou zo správania neviem
kukučka
13.05.17,13:02
To sa opýtaj triedneho učiteľa a riaditeľa. V tej telocvični si nebol? Ak hovoríš pravdu, podľa mňa by si nemal dostať.
mari2x
13.05.17,14:31
To sa opýtaj triedneho učiteľa a riaditeľa. V tej telocvični si nebol? Ak hovoríš pravdu, podľa mňa by si nemal dostať.
Bol keď ho vyhadzovali

Ale aj tak je blbé trestať, že nazabránil srande
logomania
19.05.17,13:06
Ako je možné, že v telocvični boli žiaci bez dozoru? Kde bol vyučujúci alebo dozorkonajúci učiteľ? Ak by tam bol učiteľ, tak by nemohli s hasiacim prístojom manipulovať. Skôr by sa malo riešiť porušenie pracovnej disciplíny učiteľa. ktorý tam nebol, pretože on bol za žiakov zodpovedný!
bjuty smis
19.05.17,13:45
netrhaj kolektív.....
neboj sa, z toho nebude nič, čo by ti v živote uškodilo..
Ing. Ľubomír Janoška
19.05.17,14:12
Ak existuje policajná zápisnica, ktorá niekoho usvedčuje, tak sa s tým asi nedá veľa robiť.
Ale ak neexistuje, tak rodičia môžu celkom úspešne zabojovať (a mali by).