durcan
14.05.17,10:39
V nemocnici pracujem ako samostatny farmaceut s nadriadenym riaditelkou a zaroven je zriadena aj nemocnicna lekaren. Pocas nepritomnosti zodpovedneho farmaceuta ho mam zastupovat. Miesto vykonu prace mam tuto lekaren. Po 3 mesiacoch ma ustne preradili pod lekaren, kde mi mal veduci priradit pracu. Avsak on ma o nicom neinformuje a celu prevadzku riesi s laborantkou. Obchadza ma, vraj nepatrim pod lekaren. Vedenie ho obchadza a dava mi zanho vypracovavat smernice a pod. Avsak ked neviem ako to v nemocnici funguje, nemam to ako dokoncit. Po mojej staznosti mi vedenie navrhlo preradit ma aj so zmenou pracovnej zmluvy pod lakren ako jeho zastupkynu. Avsak veduci lekarne ma problem s alkoholom a nikto to neriesi. Ked vie, ze by nafukal, berie si PN alebo dovolenku. Ked pride kontrola na alkohol, doteraz bol cisty. Minuly tyzden vsak sedel v lekarni zavrety v miestnosti a nikto v lekarni to neriesil.Iba sa pozerali a robili zanho. Mozem zmenu mojho zaradenia odmietnut z tohoto dovodu?
Ak ma system prace, ze vsetko riesi s laborantkou a ona de facto rozhoduje, co sa v lekarni bude robit, moje preradenie to nezmeni a obchadzat ma moze tak ci tak.
ivka70
14.05.17,08:46
Nie, nie je to dovod na odmietnutie preradenia.
Riesit vsetky vymenovane problemy je potrebne s nadriadenymi.
Ak budes zastupkynou veduceho lekarne, dovody na to, aby ta obchadzal, pominu.
Ak to bude robit nadalej, budes to riesit - najskor s nim a ak nepomoze, s jeho nadriadenym.