Laura19
17.05.17,13:20
Dobry deň,chcem sa opytať mám veľky problem mám ešte len 19rokov a mám 2 ročného syna a ďalšie je na ceste onedlho príde na sveť otec detí nedáva peniaze na maleho a na to male nemam vecičky kupene nič vôbec. A byvam pri rodičov pri ktorych nemozem byť s dvoma deťmi a do detskeho domova by som určite dieťa nedala nikde inde chcela by som sa vás ostatnych opytať keby som sa vzdala syna ktory ma uz 2 roky a dala ho jeho otcovi zatím kym nevyrastie to druhe a kym sa nepostaram aby som mala nejaky maly domček pre deti. Dalo by sa ze po čase si ho zoberiem späť ja z tym muzom niesom pohadana ani nič ine len zijeme zvlasť pretoze nemame kde byť
dmc
17.05.17,11:41
Odhliadnuc od toho co je to vobec pravne mozne - chces svoje dieta dat do starostlivosti muza s ktorym si splodila dieta a ako pises nedava na dieta peniaze a nemas vecicky kupene -takze dedukujem ze sa o deti nezaujima ??????????? Uz si sa s nim o tom rozpravala ?

To uz by som ho radsej dal do "profesionalej rodiny" do nahradnej starostlivosti / pestunskej starostlivosti bez moznosti adopcie. (podla situacie mozno aj s moznostou adopcie aby sa dieta malo lepsie)

Vychovat druhe dieta pri jednom uz nieje az taky problem ako sa ti mozno zda - to ze mas druhe dieta a pritom mas problem sa postarat o jedno - na to radsej nebudem reagovat - a niesom tvoj sudca ani tvoje svedomie.

To ze mas este len 19 nieje problem. Pred nedavnom sa dievcata vydavali v 18 rokoch a mali hned aj deti.

V kazdom pripade ti prajem aby si sa rozhodla spravne.