lepi22
19.05.17,16:31
Vedeli by ste mi niekto poradit ako spravne nastavit zasuvku EVERSPRING AD147-6 pripojenu do Z-wave siete k centralnej zakladni FIBARO HCL (HOME CENTER LITE)????
Pridanie do Z-wave siete bolo bezproblemove. Kedze fibaro pre tuto zasuvku nema v systeme sablonu, tak som musel nahodit parametre manualne, podla navodu.

parameter 1 - hodnota 255
parameter 2 - hodnota 3
parameter 3 - hodnota 1
parameter 4 - hodnota 1

Zasuvka ma manualne tlacitko so svetelnou signalizaciou. Ked sa zasuvka povelom zapina svetielko zasvieti na 5sekund, ked sa vypina tak iba blikne.
Chvilu mi zasuvka fungovala, no teraz sa nevie vobec vypnut ci manualne alebo prikazom z centraly. Ale svetelna signalizacia zobrazuje ako som popisal vyssie. Neviem si s tym poradit.... skusal som uz vsetko mozne aj odstranit zasuvku zo Z-wave siete a nanovo ju nastavit.....dokonca aj reset zasuvky som spravil a stale sa zasuvka nevie vypnut.



Tu je link na manual zasuvky: https://doc.eedomus.com/files/EVERSPRING_AD147_20141126_EN.pdf


Dakujem za akekolvek rady!!!
misoft
19.05.17,16:59
Návod: strana 2 Troubleshooting - tretia možnosť - možné rušenie. Pracuje to na frekvencii 2,4GHz a na tej pracuje i WiFi a Bluetooth!!!
marek-lepi
19.05.17,17:11
Zavuka pracuje na frekvencii 868.42MHz, ak by mi rusilo frekvenciu tak aspon manualne tlacitkom by mala ist vypnut ale ani to nejde....
misoft
20.05.17,08:56
Ak je v záruke - reklamuj....