Lau_ra
24.05.17,13:04
Dobrý deň počítačový odborníci, potrebovala by som od vás radu. Na jednej stránke mám prihlasovacie meno, V prihlásení som urobila preklep, potvrdila som a to nesprávne meno mi tam ostalo. To isté sa mi stalo v Telekome, pri prihlasovaní sa na svoj účet. Napísala som tel. číslo a podarilo sa mi hodiť 2x jedno číslo, čím sa stalo nesprávne ale ja som ho potvrdila, takže tam zostalo. Teraz pri prihlásení na môj účet mi dá jedno správne a druhé nesprávne, ktoré potrebujem odstrániť. Dá sa vôbec zlé prihlasovacie meno a zlé tel. číslo zrušiť? Ďakujem za každú radu.
ivka70
24.05.17,11:18
Odstranis vo svojom webovom prehliadaci - vymazanie udajov formulara.
ivka70
24.05.17,11:20
Pokusila si sa to uz odstranit - ako je popisane v suvisiacej teme?
Aky web browser pouzivas?
Lau_ra
24.05.17,11:33
Ivka, ďakujem, prosím ťa, mohla by si byť konkrétnejšia? Nie som moc zdatná v týchto veciach. Už som skúšala: Možnosti, klikla som na Bezpečnosť a tam na Prihlásenie zrušila som Pamätať si prihlasovacie údaje, rozklikla som uložené prihlasovacie údaje, v tých sa prihlasovacie meno ani číslo nenachádzalo, tak som to nemohla vymazať a ani to nepomohlo. Mám to stále tam.
Lau_ra
24.05.17,11:36
Používam Mozillu a google chrome
misoft
24.05.17,14:11
FF - Nástroje - Možnosti - Bezpečnosť - Prihlasovacie údaje>> Uložené prihlasovacie údaje - rozbaliť. Nájsť to nesprávne - označiť (vysvietiť) - dole je Odstrániť.
Po tomto už nebude ponúkať ako možnosť pre prihlasovanie toto nesprávne. V Chrome by to malo byť podobné (nemám Chrome).
vicktor
24.05.17,14:33
Ahaaa, preklep pri prihlasovani (neviem preco som rozmyslal o registracii).
Mne staci pri prihlasovani kliknut do okienka, zobrazi sa ponuka, sipkou nadol zbehnut co nechcem a tuk tlacitko Delete.
Lau_ra
24.05.17,14:43
Ďakujem vám všetkým. Viktor, áno heslo - to mi je jasné, mne išlo o ten preklep, teraz sa mi to zobrazuje aj s tým preklepom, čiže správne aj nesprávne a práve toho sa neviem dopátrať.
Kabaka123
24.05.17,15:03
Mám to chápať takto?

Že si do prihlasovacieho okienka napísala meeno.priezvisko namiesto meno.priezvisko a teraz keď klikneš do okienka tak tam máš

meeeno.priezvisko a aj meno.priezvisko pri nabehnutí kurzovej myši do okienka?

- pravdepodobne máš zaškrtnutú voľbu automatického dokončovania

DOPLNENIE

google chrome - nastavenie - heslá a formuláre - odškrtnúť voľbu - povoliť funkciu automatické dopĺňanie, ktorá umožnuje vypĺňovanie webových formulárov jediným klinutím

mozillu popísal misoft vo vyššom príspevku aj v predchádzajúcej téme
Lau_ra
24.05.17,15:08
Áno, presne tak a to nesprávne potrebujem odstrániť, ešte pozriem tú voľbu a kde ju nájdem?
vicktor
24.05.17,15:08
Vyskusala si co som napisal? Je to rovnake ako ked zacnes pisat www adresu. Napis tam napriklad "a" a zahrnie ta moznostami. Parkrat stlac sipku dolu a "Delete".
Comu nerozumies? Ake heslo? Ja som nepisal o hesle ale user-name. Hore pises "nesprávne meno mi tam ostalo".
Chces zmenit heslo? To sa musis prihlasit a tam to kdesi najst.
Si 2x registrovana? Zrusenie nespravnej registracie bud po prihlaseni na stranke alebo cez administratora/kontakt.
Kabaka123
24.05.17,15:09
viď obrázok - takto?
v tom prípade Ti stačí cclener na premazanie údajov a samozrejme aj odškrtnúť tú voľbu, ak nechceš, aby to automaticky dokončovalo
Lau_ra
24.05.17,15:19
Áno, presne tak. Len cclener na NB nemám, ten mám len v mobile
Kabaka123
24.05.17,15:23
tak si ho stiahni

https://www.piriform.com/ccleaner/download

https://www.piriform.com/ccleaner/builds

je aj portbale verzia bez potreby inštalácie
Kabaka123
24.05.17,15:31
mne tvoj opisovaný spôsob nefunguje, ja som nabehla do okienka, kde som si naschvál zadala zlé prihlasovanie klikla delete a žiadna reakcia... spomínaná vec sa ale dá využiť v outlooku pri zadaní zlého kontaktu... ona potrebuje len premazať cache pamäť.... ja tam nemám žiadnu šípku (používam google chrome)
Lau_ra
24.05.17,15:33
Kabaka, už som všetko vyskúšala podľa vašich rád, ale stiahnuť ccleaner je už nad moje sily:)
Kabaka123
24.05.17,15:38
misoft
24.05.17,17:56
CCleaner for Android https://www.piriform.com/ccleaner-android - oficiálny zdroj!
misoft
24.05.17,18:05
Pre Android Chrome: https://www.mojandroid.sk/navod-sprava-hesla-google-chrome/ správa hesiel.
Pre normálny Chrome:
https://i.iinfo.cz/images/358/google-chrome-16-beta-1.png
Do adresného riadku napísať chrome://setting/personal - a potom je tam na karte Heslá a voľba Spravovať uložené heslá. A postup je rovnaký - označiť, vysvietiť, zmazať.
Lau_ra
24.05.17,18:07
Ja vám všetkým ďakujem, že ste mi venovali kus svojho voľného času, ďakuje za vaše rady a trpezlivosť. A konečne sa mi to podarilo. A si predstavte ako. Označením nesprávneho prihlasovacieho mena a stlačením shift+delete. Bože, aké jednoduché a to som týmto spôsobom skúšala niekoľkokrát. No kde som robila chybu, sama neviem. Prajem vám pekný zvyšok dňa.
Kabaka123 ccleaner si stiahnem, ale počkám na manžela, aby som niečo nedokafrala.
Kabaka123
24.05.17,19:45
tak je to ok, vyskúšala som, funguje, ale nezabralo mi to na prvý krát