anadejka
24.05.17,23:38
ahojte poradaci, vedeli by ste mi poradit, ci sa da k nadrzi Klauzy dostat aj na motorke alebo iba peso? dakujem. :)
vicktor
25.05.17,07:17
kopretinka
25.05.17,07:49
google ti nefunguje?
odkaz pre mínuskovača:ak ani ty ani zadávateľka nevidíš ten link,na ktorom sa dozvieš všetko,tak som ho vymazala,a až teraz je tvoja mínuska adekvátna,poslúž si aj inde.
anadejka
25.05.17,18:03
inu reakciu som ani necakala, len utocit tu viete......
rokliny,....... pozerala som maps z opacnej strany a tam to vyzera na celkom zjazdnu cestu, len nie je hranica odkial sa uz neda ist na moto, a trasa je ovela dlhsia ako cez dobsinu.
preto som chcela info od toho kto tam bol, .......
anadejka
25.05.17,18:05
funguje ale preco by sa clovek nemohol opytat na nete toho, kto tam bol priamo, lebo na nete sa nie vzdy zhoduju info s realitou ....
kopretinka
25.05.17,21:04
tak asi priamo tam nikto nebol a pochybujem,že to,čo sa tam píše o tomto mieste,sa nezhoduje so skutočnosťou.Okolo jazera Klauzy vedie značkovaný TURISTICKÝ chodník naprieč Slovenským rajom.
vicktor
26.05.17,06:16
Je to NARODNY PARK - chranene uzemie, motoristi tam nemaju co jazdit, tak sa necit dotknuta.
Vcera ma napadlo skusit cestu z Dobsinej. Ty chces z druhej strany? Klikni start zo SNV a Hrabusic a zistis ze treba Slovensky raj obist a zaver je ten isty.
kopretinka
26.05.17,07:34
odkaz pre mínuskovača:ak ani ty ani zadávateľka nevidíš ten link,na ktorom sa dozvieš všetko,tak som ho vymazala,a až teraz je tvoja mínuska adekvátna,poslúž si aj inde.
vicktor
26.05.17,08:48
Kde? Aka minuska?
kopretinka
26.05.17,10:18
ty si mi dal plus,takže pri odpovedi je teraz hodnotenie nula,ale keď dáš šípku na tú nulu,tak vidíš,že je tam jedno plus a jedno mínus,teda mne sa to tak zobrazuje,tebe sa to ukazuje inak,tebe ukazuje tvoju plusku,čo si mi dal.
vicktor
26.05.17,10:39
Tak si ma vypatrala. :) Ano, dal som plus nech nie si smutna. :)