lofr
28.05.17,16:42
Stala sa mi taka vec, ze pokial nieje uzivatel s ktorym si pisem, online, nejde mi odoslat spravu. Predtym to islo, cele roky. Zacalo sa to diat, ako zaciatkom roku (uz neviem, ci vo februari alebo marci), zmenili okno so sukromnymi spravami na to nove.

Pri pokuse odoslat spravu, to napise toto:
This person isn't available right now.

Samozrejme, ked dam nacitat spravy znovu, zistim, ze spravu to neodoslalo.

Predtym som si pisal cele roky, tak, ze ked uzivatel prave nebol online, proste to tu spravu odoslalo, a ked sa potom prihlasil, kludne aj za 10 dni, tak tam mal notifikaciu, ze mu prisla nova sprava. Kedze na facebooku netravim takmer ziaden cas, iba potrebujem odpovedat na spravu, je nemyslitelne, aby sa nam podarilo byt online v rovnaku dobu. Prosim, poradte mi, neviem to nijako spojazdnit. Oni tam museli nieco zmenit, lebo dovtedy to cele roky islo, ako som napisal. Prehladal som options, ale nevidim tam nic, cim by to islo zmenit.

Tym padom je pre mna facebook od marca nepouzitelny.
buchač
28.05.17,16:00
Píšeš cez správu alebo cez okno chatu ?
Ak cez správu, tak skús práve cez ten chat.
ivka70
28.05.17,16:22
Pouzivas FB na pocitaci? v akom operacnom systeme a akom prehliadaci? A robinti to u kazdeho kontaktu alebo len u jedneho konkretneho?
Lebo mne to ide odislatvaj offline.
kopretinka
28.05.17,18:39
mne to ide oboma spôsobmi.
lofr
10.06.17,09:23
Os: windows 7 sp1, prehliadac mozilla firefox. To je to, ze ja tam mam len jeden kontakt, ako som povedal, nepouzivam to v podstate, mam tam len jediny kontakt. Vidis, to je dobry napad, skusim si urobit iny nick, ze ci mi to pojde odoslat na iny nick a dam vediet.
lofr
10.06.17,09:41
Neviem. :) Hodil by som sem screenshot, ja neviem, ktore je ktore, proste cez tu stranku, ktora je urcena len cisto na spravy.

https://ibb.co/nnGana
lofr
10.06.17,09:43
Pri pokuse poslat spravu obsahuju slovicko "test", mi to napise tym cervenym, ze osoba je offline, ked dam refresh, nieje to odoslane. Jediny krat sa mi podarilo odoslat spravu, ked bola pritomna pred par tyzdnami, to bola ale nahoda pri tej frekvencii, ako tam chodim. Cize proste musi byt online, aby mi islo pisat, a to teda nerealne pouzivat.
lofr
10.06.17,10:12
ozaj, cez ten chat ani neviem, ako pisat. Ale este treba spomenut, ze to je funpage, teda akoze nie osoba... chapes, ze je to page. Mozno to suvisi aj s tym, ale predtym to urcite islo, tak naco to menili?