dynargie
30.05.17,15:18
Objednala som si tovar z Poľska cez Allegro a doteraz mi neprišiel. Vraj mám udať poľskú adresu. Inak mi to nepošlú. Je to aj vyplatené.
arizona
30.05.17,14:34
Predtym,ako si si objednala a zaplatila, zistila si si, ci dany predajca posiela tovar aj na Slovensko?
Chobot
30.05.17,14:47
Tak do zahraničia asi neposielaju. Take veci si treba zistiť pred kúpou. Teraz nech ti vrati peniaze.

A nabudúce si prever, či zasielajú na SK, alebo to objednaj zo stránky kupsito.sk.
vicktor
30.05.17,14:59
Som clenom jedneho moto-fora a tam clenovia pisu ze si tam kupuju a veci im posielaju. Pravda je ze nepamatam datumy prispevkov.
Nazdavam sa ze si to objednala zle - ako polka. Na SK a v CZ maju cosi ako spriaznene stranky.
Chobot
30.05.17,15:52
Doplním ťa, tou spriaznenou stránkou je napr. stránka kupsito.sk. Tam síce ponúkajú tovať z PL, ale dovezú ti to na SK. Nevýhodou je, že kupujúci zaplatí nielen poštovné, čo pýta poliak, ale ešte aj poštovné, za ktoré mu to doručí daný subjekt na SK.

Asi budú mať nejaké zberné miesto, kam to poliaci posielajú a oni to potom distribuujú na Slovensko.
lapejko
30.05.17,17:19
Občas tam kupujem, najprv ale objednám a oni reagujú na adresu, väčšinou to dávam na PL adresu, niektorí posielajú aj na Slovensko ale je to drahé.