gajdy47
04.06.17,19:54
Dobrý deň chcem sa spýtať chcem kúpiť ojazdené auto ale neviem ake .. niečo väčšie môže byť kombi alebo suv kazde dva týždne chodím z nemecka tak niečo spoľahlivé aby to nebolo stále v servise .. maximalna cena 14000 ...
misoft
04.06.17,18:30
Hmmm...... porozmýšľam..... éééééé.... žiaľ, neviem sa ti dostať do hlavy, takže neviem, aký máš vkus....
Hľadaj, hľadaj, hľadač.... pýtaj sa, pýtaj, pýtač... ale tam, kde sú autá.... my do autobazárov nevidíme....
Nandrolon
05.06.17,07:13
Máš 14 000 eur a rozmýšľaš jazdenku?
Išiel by som do nového. Ak kúpiš hocijaké nové, tak 5 rokov okrem benzínu a oleja si bez investícií. Ak kúpiš jazdenku HOCIJAKÚ, priebežne investuješ, nakoľko dosť jazdíš...
gajdy47
05.06.17,08:31
Za 14000-15000 nové auto nekúpis
vicktor
05.06.17,08:51
Zalezi na narokoch kupujuceho a definicie "auto".
lujza.j
05.06.17,09:21
Dobre je ujasnit si ake auto-velkost realne potrebujes...alebo ake chces....a potom kolke auto v rodine.... v akej vybave-ake mas naroky....u mna tri auta roznej velkosti...realne by kazdemu stacilo "mini"...lebo iba sofer a vzduch sa vozi:D
Ja ak na tvojom mieste...dolozim a kupim nove:)
Nandrolon
05.06.17,10:03
Radšej sa budem voziť v novom peugeote, renaulte a podobných autách /nehovorim v tom najmenšom šprtku/ a prdkať do novej sedačky min. 5 rokov bez investovaného eura, ako sadať do nejakého vychrochtaného VW a pod., kde už niekoľko ľudí do sedačky prdelo 5 a viac rokov a na tachometri 3-5 x zemeguľa po rovníku.
Nič osobné.....
Sú to tvoje prachy a je na Tebe za čo si ochotný ich zaplatiť. Ja som túto dilemu riešil 4 roky späť a neľutujem. Mal som predtým už niekoľko áut /na jednej jazdenke som odjazdil 8 rokov ale to bol ešte poctivý diesel, ale musím povedať len jedno. 4 roky jazdenia "bez stromčeka" s vôňou novoty urobí svoje...
lujza.j
05.06.17,10:35
No ...ale VW mat...je diagnóza:DVW pozitiv:--- aj sa tak chovaju na ceste...."zmizni z cesty lebo ja mam vw a ty hovno"...vona novoty:Djezisi..toto teraz pocuuvam....
Nandrolon
05.06.17,10:40
A do každého auta, zvlášť francúza treba dokúpiť ešte 2 kvalitné ručné taktické svietidlá s vysokým počtom lumenov, a aspoň jednu čelovku! Nie je odveci mať v príručnej priehradke aj celokovové taktické pero s wolfrámovým hrotom :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))