dada 17
07.06.17,11:45
Mám starosti so starostom. Podala som na neho sťažnosť na okr. prokuratúre zamietli to pod koberec( bol vyšerovateľ v mieste okresu o čom som nevedela). Od tej doby mi robí samé prekážky či pri výstavbe a oprave môjho domu a iných pozemkov. Jeho tatko postavil chodník na cudzích pozemkoch. Podali sme podnet na kraj ten to postúpil na obvodný úrad a ten na obecný úrad. Takže sa to zmetie zo stola. Pri kontaktovaní pani, ktorá to postúpila na obec, sme jej volali s tým, že je tam konflikt záujmov a to nám dotyčná povedala, že oni to nemajú v kompetencii že je to cesta tretej triedy. Na otázku kde sa teda sťažovať a vec riešiť povedala, že nevie. Po naliehaní telefon zhodila. Na čo sú nám takýto " odborníci na úradoch" keď nevedia riešiť ani poradiť. Má na rováši tento pán vyrubovanie stromov, rôzne sumy pri predaji obecných pozemkov spolu s poslancami, zakrytie nelegálnej skládky a iné. Všetko som to riešila legálnou cestou a vždy to skončilo na obecnom úrade pod stolom teda v koši obrazne povedané. Čo mám robiť aby som sa domohla pravdy a mala kľud? Zvesiť uši alebo bojovať s veternými mlynmi?!!