modna.princezna
07.06.17,12:46
priatelia na porade, preco vzdy ked sa niekto nieco pyta, hoc pre vas nezmyselne, ale pre toho cloveka asi zmysluplne, kezde chce na tu otazku dostat odoved reagujete posmesne a ironicky? to vam neni trapne a blbe? ja nemam zaujem o vase rady typu ked nevies toto tak ani nezacinaj, alebo dalsie ironicke poznamky, clovek sa snazi, chce nieoc dosiahnut, snazi sa nahromadit co najviac info aby mohol rozbehnut nieco vlastne a tu sa normalne najdu ludia, ktori si nevedia odpustit ustipacne poznamky, skuste vy zacat na sebe makat a potom si mozeme pokecat, pekny den
evuš
07.06.17,11:10
..prepáč, neporadím Ti, ale i Ty si v téme, ktorú si založila nie dvakrát príjemná. Prečítaj si ako reaguješ Ty...najskôr sa pýtaš, potom povieš, že máš všetko naštudované a zrátané, a potom zase dokolečka dokola...a iba všetci sú blbí, len Ty si lietadlo...?
modna.princezna
07.06.17,11:16
ja neviem co som sa neprijemne pytala? ved som zalozila slusnu temu a pytala sa na normalne otazky s tym, ze som calaka ze mi niekto poradi, ale ked mi niekto bude vraviet, ze s takou otazkou nech sa do podnikania ani nepustam alebo mi davat ironicke rady tak ja ticho nebudem, ved ja nikoho nenutim aby na mna reagoval, nechcela som aby moja otazka vyznela provokacne ani neslusne a uz vobec som sa nechcela hadat, ale co je na tom, ze mam urobeny moj osobny plan ulne laicky, iba podla mojhi pocitu a rada by som sa dozvedela aj veci od inych ludi ktroi su uz skuseni? nerozumiem tomu? ja som na porade prispela iba par krat, ale vzdy sa mi dostalo iab vysmechu, ved tu mam pravo sa pytat co chcem nie? a nemyslim, ze by moje otazky boli az take od veci
evuš
07.06.17,11:20
..nejde ani tak o Tvoju otázku ako o Tvoje následné reakcie na rady...ja Ti však ohľadom založenia súkromnej škôlky poradiť neviem, iba som Ťa trošku upozornila, že reaguješ neadekvátne i Ty..
modna.princezna
07.06.17,11:23
vo vsetkej pocestnosti som za kazdy slusny komentar podakovala a bola slusna, nemam zapotreby byt neslusna, ved ja potrebujem rady, ale ironicke poznamky nie, je to jedno, rady sa tu nedockam iba urazok, ale to je takto na kazdom diskusnom fore, skoda velka, lebo ja velmi rada pomozem poradim ked viem, ale asi pojdem inou cestou, osbnou nie virtualnou