gerlach
12.06.17,07:02
Zdravím vás ........podnikám v oblasti služieb ...v doprave ....včera som sa dozvedel že som na nejakom portali, kde figurujú moje časy odchodov a smery jázd ......nespokojni zákaznici mi písali, že si v danom portali objednali mňa ale odpovedal im niekto z portalu .....a kedže sa dozvedeli že ich neodveziem ja ale ludia z toho portalu tak jazdu zrušili a napísali mne .......mám pocit že zneuživa nielen moje meno ale aj ostatnych, aby sa ludia nahlasili a on si len vybera zákaznikov .......da sa to nejako napadnút .....dakujem ....PS . nikde som sa neregistroval a určite nie na ich stranku kedže viem, o koho sa ide.
Ing. Ľubomír Janoška
12.06.17,05:18
Pocit nestačí. Treba mať dôkazy, že niekto skutočne zneužíva meno Vašej firmy - napríklad kópie obrazovky a svedectvo o ich vyhotovení. Potom je možné ho zažalovať za nekalú súťaž a prípadne za spôsobenú škodu - ak ju viete vyčísliť.
gerlach
12.06.17,06:47
suhlasím ale ked pôjdem na policiu a poviem o čo sa jedna oni si to budu overovat či ?
gerlach
12.06.17,06:51
Dobry vecer.rusim u vas objednavku na meno ................ z dovodu zlej skusennosti s .......travel.robili sme objednavku priamo na stranke Preprava............ a mail dosiel od ...........etravel.a uz aj podla reakcie na objednavku kde len upozornuju ale na zrusenie objednavky uz absolutne nereaguju sme sa rozhodli ich sluzby radsej nevyuzit.za pochopenie dakujeme
gerlach
12.06.17,06:52
..........travel.sk...mam pocit ze zlucuju vsetkych prepravcov na svojej stranke pretoze vy ani v ten den nemate naplanovanu jazdu ............ na Slovensko (15.6.2017)..............ale ja na ich strankenevidím dopravcov ....zaujímave
Ing. Ľubomír Janoška
12.06.17,06:57
Vy predklaldáte dôkazy, vyšetrovateľ si ich preverí, ak nie sú jednoznačné. V tomto prípade si predvolá objednávateľa na výsluch ako svedka a dá mu podpísať zápisnicu, kde potvrdzuje, že objednávku u Vás zrušil na základe informácie "odniekiaľ".
gerlach
12.06.17,07:04
ja som si to prečital ešte raz ...oni si u mna objednali jazdu ale odpoved prišla od inych ...to znamena že vie o mojí jazdach acez môj objednavkovy formular ktorý priude jemu my berie zakaznikov *? mam hecnutu stranku .....?
Ing. Ľubomír Janoška
12.06.17,07:30
Možno máte hacknutú stránku, možno Váš počitač, možno je stránka tak zle zabezpečená, že ju ani netreba hackovať, možno máte nespoľahlivého zamestnanca, možno si návšteva odfotila obrazovku monitora s fotoaparátom na mobile... To vie ten, kto Vám tie informácie zobral.
gerlach
12.06.17,07:36
Zamestnanca nemam , a či je hecnuta tak zistujem ....zatial vam pekne dakujem a prajem pekný deň