Banix
17.06.17,18:12
Chcel by som vedieť, aké sú rôzne scenáre a aké sú jej povinnosti u ÚPSVaR:

1.Moju kamarátku NEpríjmú na VŠ a má striedavé mesačné príjmy (100€ až 250€) na dohodu. Ak sa neprihlási na úrad práce, musí si platiť odvody do ZP? (Ak áno, koľko?) Ak sa prihlási na ÚPSVaR, bude za ňu štát platiť odvody do ZP, ale musí si dávať pozor aby jej mesačný príjem na dohody nepresiahol určitý limit? Na Trende som sa dočítal, že 149€, ale chcem si to overiť.

2. Moju kamarátku príjmu na VŠ, má pritom ľubovoľný príjem (100€ až 250€) z dohôd. Aké povinnosti pre ňu z toho plynú?
veronikasad
17.06.17,16:22
Evidencia na Úrade práce nie je povinná, jedinou výhodou je že ak v budúcnosti bude potrebovať doplatiť dochodkove poistenie, za obdobie evidencie na
UP si môže doplatiť.

Ako uchádzač o zamestnanie môže mať dohodu maximálne 40 kalendárnych dní a príjem vo výške životného minima.
Pokiaľ na dohodu pracuje každý pracovný deň, evidencia na ÚP nie je nutná, aj keď príjem z dohody nedosiahne minimálnu mzdu. Odvody platí do skutočného vymeriavacieho základu, nemusí doplácať ako samoplatitel do minimálneho vymeriavacieho základu. Ak maturovala tento rok, do 31.8.2017 je poistencom statu, treba len v zdravotnej.poistovni odovzdať potvrdenie o ukončení strednej školy.

Ak ju prijmu na vysokú školu, jedinou jej povinnosťou je predložiť v zdravotnej poisťovni potvrdenie o navsteve školy.