peterkristin
18.06.17,11:36
Mám doma rôzne, funkčné elektrospotrebiče a elektroniku. Chcel by som sa toho zbaviť, no nie vyhodiť najradšej by som to zaniesol do nejakého bazáru kde by to ocenili a vykúpili. Ďakujem za každú užitočnú radu.
lujza.j
18.06.17,10:58
Daruj...
veronikasad
18.06.17,11:55
Nie je to síce Bratislava , skús bazár v Trenčianskom Jastrabi
arizona
18.06.17,12:16
Ak si na FB, tam fungue vela skupin,kde sa predava a kupuje,aj starsie veci. Napr. Vypratavame dom po starych rodicoch a vela dalsich skupin
Alebo skus Bazos.sk
buchač
18.06.17,15:34
Rád by som aj vedieť, čo myslíš pod pojmom konkrétne elektronika a elektrospotrebiče. Taký vek by bodol tiež.

Len tak mimochodom...neviem o nejakom bazáre, kde sa vykupuje a vyplatí okamžite keška. To by bazár veľmi rýchlo skrachoval. Druhá varianta je tá, že by predajca dostal takú nízku ponuku na výkup, že by ho tam na mieste vystrelo.

Takže fakt radšej ponuka na nejaké portály a iné možnosti.
Možno sa nájde niekto, kto hľadá určité súčiastky...

Ja osobne som staré veci podaroval...nemusel som sa starať s odvozom na likvidáciu a do potoka nezvyknem vyhadzovať.
peterkristin
18.06.17,15:54
Set top box, router, dvd prehrávač, mobily, atd všetko je funkčné a v dobrom stave.
lujza.j
18.06.17,16:08
dvd prehravač by mal asi akú cenu?
korela
18.06.17,16:18
Skús sa informovať, 20 rokov nábytok, pridáva aj iný sortiment. Nemáš to ďaleko. http://www.bazarnabytok.sk/
peterkristin
18.06.17,17:19
dvd prehrávač 10€
buchač
18.06.17,17:32
peterkristin (Dnes 19:19) dvd prehrávač 10€
==============
Pozri a odpovedz si sám, či je to primeraná cena.
https://elektro.bazos.sk/dvd/

Uvedom si jedno...že ten bazár potrebuje aj niečo zarobiť.
Si myslíš, že Ťa vyplatí kešovkou a jemu to bude na regále prachom zapadať a po nejakom čase to odnesie do šrotu ?
peterkristin
18.06.17,17:43
Ak som napísal 10€ tak som nemyslel čo chcem ja ale zostatkovú cenu, ja na tom nepotrebujem zarobiť, ale rozdať to niekomu aby to predal tiež nechcem. Ak sa ozve niekto kto je finančne na tom zle a potrebuje to, ja mu aj dám.