mmia
20.07.06,13:13
ahojte, chcela by som Vas poprosit o radu aky §, odsek a cislo ( druh zdanitelneho prijmu ) uvadzat na oznameni zrazkovej dane pokial sa jedna o obycajne dohody o vykonani prace alebo studentske..
dakujem :o
Tweety
20.07.06,11:18
ahojte, chcela by som Vas poprosit o radu aky §, odsek a cislo ( druh zdanitelneho prijmu ) uvadzat na oznameni zrazkovej dane pokial sa jedna o obycajne dohody o vykonani prace alebo studentske..
dakujem :o
Je to § 43 odst.j) príjem podľa § 5 ods. 1 písm. a) až g) plynúci daňovníkovi od zamestnávateľa, ktorý je platiteľom dane,122) ktorého úhrnná výška od tohto zamestnávateľa nepresiahne za kalendárny mesiac úhrnnú sumu 5 000 Sk a u ktorého si tento daňovník pri výpočte preddavkov na daň z príjmov zo závislej činnosti neuplatňuje nezdaniteľné časti základu dane podľa § 11 adaňový bonus podľa § 33. (
tinka111
20.07.06,11:30
Ahojte, prosim mozete mi poradit:
Minuly rok sme odviedli zrazkovu dan kvoli jednej dohode na ktorej nebola odpocitatelna polozka a taktiez som zaniesla to oznamenie.
Ked zrazkova dan v dalsom mesiaci nevznikla musim im este zanasat to oznamenie s nulou???
jankasm
20.07.06,12:03
Ahojte, prosim mozete mi poradit:
Minuly rok sme odviedli zrazkovu dan kvoli jednej dohode na ktorej nebola odpocitatelna polozka a taktiez som zaniesla to oznamenie.
Ked zrazkova dan v dalsom mesiaci nevznikla musim im este zanasat to oznamenie s nulou???

Nie, nemusiš, to oznámenie sa dáva len vtedy, keď odvádzaš zrážkovú daň. Keďže v mesiaci žiadnu neodvádzaš - žiadne oznámenie.
Ozaj to bolo za minulý rok? Vtedy predsa ešte nebola zrážková daň z dohôd. :confused:
va1ke
20.07.06,12:21
Ahojte, prosim mozete mi poradit:
Minuly rok sme odviedli zrazkovu dan kvoli jednej dohode na ktorej nebola odpocitatelna polozka a taktiez som zaniesla to oznamenie.
Ked zrazkova dan v dalsom mesiaci nevznikla musim im este zanasat to oznamenie s nulou???


to má byť asi minulý mesiac
jankasm
20.07.06,12:23
to má byť asi minulý mesiac

Tiež som si myslela ;)
tinka111
20.07.06,13:07
prepacte to mal byt minuly mesiac a dakujem!