Misickaa4
27.06.17,11:15
Dobry den, mame zamestnanca-chlapa-,ktory vyuziva cerpanie materskej dovolenky,a zaroven pracuje u toho isteho zamestnavatela na inu zmluvu s inou pracovnou poziciou. Z aktualnej pracovnej zmluvy ho moze zamestnavatel ukoncit v skusobnej dobe. Dovod ukoncenia je,ze zamestnamec pozaduje pracu iba na rannych zmenach-aj v zmluve ma uvedeny 4oh prac.cas. zamestnavatel ale presiel na danom useku na viac zmennu prevaadzku, takze potrebuje tohto zamestnamca aj na inych zmenach, s cim on nesuhlasi. Otazka ale znie,ake moznosti ma zamestnavatel po navrate tohto zamestnanca po skonceni jeho materskej?pretoze jeho povodna zmluva je tiez na 40h prac.cas a je na dobu neurcitu.
Mozeme ho prijat spat sice na rovnaku poziciu za rovnaky plat,ale so zmenenym prac.casom,ak to povaha prevadzky vyzaduje. Ak odmietne, ake mame moznosti na skoncenie tohto prac.pomeru?
Dakujem
ivka70
27.06.17,09:51
Aktualnu zmluvu mozete v SD ukoncit bez udania dovodu.

Ku zmluve, ktora je na dobu neurcitu a z ktorej je otec na "MD" musi otec najneskor mesiac pred koncom MD pisomne oznamit den nastupu.
V ten den, ked nastupi mu pisomne oznamite, ze jeho pracovne miest na jednu zmenu bolo zrusene a ponuknete mu taku istu pracovnu poziciu s pracou na 2 zmeny. Zrusenie pracovnych miest na jednu zmenu by bolo vhodne mat podlozene ja pisomne s vyjadrenim vedenia firmy (aj ked to bude k casu pocas jeho MD)
Ak ju prijme, nastupi a nic sa nedeje.
Ak ju odmietne, date mu v ten den aj vypoved kvoli zrusenemu pracovnemu miestu.
Misickaa4
27.06.17,10:06
Aha. Len my nerusime jeho pracovne miesto len sa prechadza na viac zmien.my ho potrebujeme/chceme, no na viac zmien.. Bola by to vypoved podla akeho pismena v paragrafe 63? Dakujem
ivka70
27.06.17,10:11
Vy ste zrusili pracovne miesta na jednu zmenu a vytvorili pracovne miesta na viac zmien.
Drzat ho nasilu naviac zmien nemozete - ak tak uzmeny neodsuhlasi.
Bud mu teda vyjdete v ustrety a nechate ho pracovat na jednu zmenu alebo sa na tom nedohodnete a ukoncite PP.

jednostranné ukončenie pracovného pomeru zo strany zamestnávateľa je výpoveď podľa §63 ods. 1 písm. b) Zákonníka práce
https://www.epravo.sk/top/clanky/predpoklady-platnosti-vypovede-z-dvodu-organizacnych-zmien-2356.html