zuzana191080
01.07.17,10:08
Dobrý deň, chcem sa informovať či pri predaji poľnohospodárskych prebytkov musím mať pridelené DIČ. Vedeli by ste mi definovať či je to príjem podľa §5 alebo 6 alebo aký je to príjem?
Mila123
01.07.17,10:13
§ 5 určite nie, to je príjem zo zamestnania,...

ale pozri si ešte § 8 ZDP...

§ 8
Ostatné príjmy


(1) Ostatnými príjmami, ak nejde o príjmy podľa § 5 až 7, sú najmä
a) príjmy z príležitostných činností vrátane príjmov z príležitostnej poľnohospodárskej výroby, lesného a vodného hospodárstva a z príležitostného prenájmu hnuteľných vecí,