tomasgonczy@azet.sk
01.07.17,12:09
prehral som sud a mam povinnost zaplatit veritelovi 1500 eur. Nakolko som evidovany nezamestnany, nemozem si dovolit zaplatit to v hotovosti. Preto chcem navrhnut veritelovi splatkovy kalendar. Lenze ja uz teraz viem, ze sa s nimi nebudem vediet dohodnut, pretoze mam velmi zle skusenosti s nimi. A teraz moja otazka> Ak nebude suhlasit s mojim navrhom, ma pravo obratit sa na exekutora hned alebo je nato nejaka lehota. V rozsudku je napisane> od pravoplatnosti do troch dni musim to zaplatit. Zdoraznujem, ze ja ochotu splacat mam. Chcel by som sa vyhnut exekucii. Dakujem za odpoved
tomas
tomasgonczy@azet.sk
01.07.17,10:34
nevies o co ide, nevyplatili mi mzdu a este ma aj zazalovali . prosim vas aby ste sa kontrolovali a neurazali slusnych ludi.
Chobot
01.07.17,11:48
Rozhodnutie súdu je jednoznačné - do 3 dní zaplatiť. Ak nezaplatíš, žalobca má právo uplatniť si pohľadávku cez exekútora. Všetky lehoty ti už uplynuli, teraz už nemáš na výber, jedine zaplatiť.

Píšeš, že máš ochotu zaplatiť. A kde bola tá ochota doteraz? To si počas celého trvania sporu na to nevytvoril rezervu? Bol si si taký istý, že to vyhráš?

Nechcem ťa súdiť, ale ak ti nevyplatili výplatu, tak to bolo pre niečo, čo bolo na tvojej strane, keď to aj súd potvrdil. Doteraz si si nevytvoril na to rezervu, ako to potom chceš splatiť?

Priebeh to bude mať asi nasledovný - ty do 3 dní neuhradíš, oni to dajú exekútorovi a z 1500 EUR bude do pol roka 2000 EUR. Ak máš nejaký majetok, tak počítaj s problémami.
tomasgonczy@azet.sk
01.07.17,12:01
1. urazas
2, ja viem, o co ide, ale ani ty, ani nikto z vas nie
3. z tvojho komentaru krici, ze do veci nevidis a nerozumies tomu
4. dlznik som preto, lebo som nedostal mzdu a veril som v spravodlivost sudu
5. a stacilo, nemam 10 rokov, aby som cital priblble komentare, chcel som serioznu odpoved.
nepiste na moju adresu / nemam zaujem
tomasgonczy@azet.sk
01.07.17,12:03
dakujem za odpoved, a porozmyslaj trochu / sme skorumpovany stat
Jakubec
01.07.17,15:00
Na stvrty den od pravoplatnosti rozsudku moze poziadat veritel exekutora, aby dlh vymohol. Veritel nemusi prijat Vas navrh na plnenie v splatkach. Predajte nejaky svoj majetok a svoj dlh zaplatte.
tomasgonczy@azet.sk
01.07.17,15:04
P.Jakubec, dakujem za relevantnu odpoved.