Ľuba222
02.07.17,21:06
ZahradnikAmater
02.07.17,20:50
Mám, jednu. Pred rokmi som si požičal A2B hybrid na 20" kolesách. Vysoko ťažisko, lebo baterka nad zadným kolesom, ale keď už išiel, tak perfektne. Jazdil som po meste Třebíč a okolí, kopce žiadny problém, dojazd asi 45 km. Perfektná akcelerácia, dobrá rýchlosť, nespotil som sa. Len by som ho nechcel vláčiť na poschodie v bytovke ;)
Ľuba222
03.07.17,17:19
vďaka, užitočná poznámka o hmotnosti :-); je možné používať bicykel aj bez batérie? Rozmýšľam o kúpe elbicykla ako približovadla na záhradku - jedna z prístupových ciest vedie kopcovitým terénom s asfaltovým povrchom.
ZahradnikAmater
03.07.17,20:45
To záleží od typu motora a voľnobežky. Keď ju má, tak nie je problém jazdiť aj bez prípomoci motora. Keď ale motor nemá voľnobežku, ako ten môj požičaný, tak je to drina aj po rovine.
helenocka1955
13.08.17,06:33
najlepsie je mat motor v strede pri pedaloch.Vtedy je mozne pouzivat bik aj bez baterie.Ja bateriu pouzivam len ked uz nevladzem alebo je dlhsi kopec a nevladzem tahat,tak si zapnem bateriu.Kupila som si bateriu od Boschu s dojazdom 100-120km,ale zalezi to od toho aký je vietor,kopce a aku ma clovek kondiciu.takze ja som velmi spokojna a to som si ho kupila po 20 rokoch bikovanie s rocne najazdených do 4000km.
ZahradnikAmater
13.08.17,20:46
Lenže ebiky so stredovým motorom patria k najdrahším a nie každý chce dať za elektrobicykel dve tisícky :( Ale vývoj ide dopredu, hmotnosť klesá, výdrž batérií stúpa a motory a voľnobežky sú čoraz lepšie.
Chobot
15.08.17,19:28
Však kúp tam, kde si kúpila aj ten prvý elektrobicykel.

Alebo príde niekto, kto sa dnes zaregistruje a zase dá reklamu na bicykle? Dnes už neviem koľkú?
vicktor
16.08.17,07:55
aha, tak preto su medzi najnovsimi, aj ked nic nove nepribudlo (pretoze uz aj ubudlo)