PeterKovanda
03.07.17,18:10
Pracoval som na dohodu vo firme ako strojnik a firma mi k tomu vybavila strojnicky preukaz.Po troch mesiacoch má prepustili (nebolo roboty),zamestnal som sa inde a po dvoch mesiacoch mi znova dali ponuku z danej firmy ísť naspäť na TPP.Nastupil som a po roku sa mi naskytla možnosť práce v zahraničí typu teraz alebo nikdy (nástup ihneď),tak som sa po búrlivej debate so šéfom rozlúčil s tým,že končím a v pondelok nepridem-nastupujem v zahraničí do práce ( nedodržal som mesačnú výpovednú lehotu )Po týždni som sa zastavil u už kludneho šéfa a ten mi povedal že mi podpíše výpoveď dohodou spätne k tomu piatku ale aby som sa vzdal výplaty lebo že aj tak mi strhne za strojnicky preukaz(ale ten som si robil ešte keď som tam bol na dohodu) , dovolenku a zbytku sa mám vzdať lebo ma v zime platil aj keď som nevykonával prácu strojnika(pracovali sme v teréne na firme a v dielni).
veronikasad
03.07.17,16:16
Pokiaľ dôjde k ukončeniu pracovného pomeru dohodou, zamestnávateľ nemá právny nárok na zadržanie časti alebo celej mzdy, okrem zákonných zrážok, ktorými sú platby poistného a preddavku na daň.

Ak by pracovný pomer koncil výpoveďou a ty by si nedodržal výpovednú dobu, ak to máš v pracovnej zmluve, zanestnavatel má nárok na náhradu za nedodržanie vypovednej doby.
PeterKovanda
03.07.17,18:07
Ďakujem za odpoveď a prosím Ťa čo to znamená " náhrada za nedodržanie výpovednej lehoty"? To si on povie že :uplatňujem si náhradu vo výške tvojej výplaty a hotovo??? A ešte by ma zaujímalo či si môže nárokovať aj preplatenie toho školenia čo som absolvoval prvý raz ako dohodár , ďakujem.
veronikasad
03.07.17,18:15
Pozri do pracovnej zmluvy, či to máš uvedené v ostatných dojednaniach... Preplatenie školenia si uplatniť nemôže. To by si musel mať uzatvorenú dohodu o zvyšovaní kvalifikácie s vyčíslenik nákladov a záväzkom zotrvania určitej doby u zamestnávateľa.
veronikasad
03.07.17,18:18
Ak si mal nevyčerpanu dovolenku a zamestnávateľ ti vykázal absenciu, z tohto titulu ti môže dovolenku krátiť, ale len dovolenku, na ktorú ti vznikol nárok v roku 2017. Ak absenciu nemáš, nevyčerpanu dovolenku ti musí preplatiť v poslednej výplate.
PeterKovanda
04.07.17,03:18
Ďakujem za odpoveďe a prosím ťa kde sa mam obrátiť na akú inštitúciu v prípade nevyplatenia mzdy?
veronikasad
04.07.17,04:04
Dodržiavanie Zákonníka práce preveruje Inšpektorát práce. V prípade zistenia pochybenia, môže zamestnávateľovi udeliť pokutu, nemôže však nariadiť výplatu mzdy. Ak sa so zamestnávateľom nedohodnes, nárok si budeš musieť uplatniť cestou súdu.
PeterKovanda
04.07.17,06:18
Ďakujem za pomoc.