IKRINKA
03.07.17,21:11
Chcela by som si poslať fotky z LG smartfónu do Lenovo notebooku. Pripojila som si LG USB káblikom do notebooku a malo by sa mi to ukázať v notebooku , ale v notebooku sa mi neobjavila značka LG,
buchač
04.07.17,05:16
Značku nejak nerieš.
Cesta pripojenia a otvorenia zdroja (LG) fotiek je dôležitá.
Neviem, ako si šla k otvoriť fotky, ale ja idem cez :
- štart
- počítač
- ikony pripojených zariadení.

Niektoré zariadenia občas štrajkujú, čím to je, to nepátram. Je tiež potrebné počkať s inštaláciou zariadenia.
Ak máš fotečky v zariadení - v jeho internom úložišti, tak veľa vody nenamútiš. NTB sa proste s úložiskom nespáruje.
Fotky presuň na úložisko - mikrokartu a následne sa pripoj. Po otvorení karty - úložiska hľadaj zložku DCIM.

Alebo je aj iná cesta, ale tá sa oplatí pri veľkom objeme fotiek a videí.
Proste po presunutí fotiek zo zariadenia na kartu túto vyberieš z mobilu a dáš cez redukciu priamo do NTB...
vicktor
04.07.17,06:24
Ked som kablom spojil NB a stary mobil, v Norton Commanderi som mal telefon a mohol pozerat fotky.
Novy telefon v NC nevidim, ale zacne nabijat bateriu.
Fotecky musim pozerat cez Windows Explorer...?
Ty ako?
KoxXxo
04.07.17,06:34
použi program MyPhoneExplorer, ide aj cez wifi
misoft
04.07.17,12:29
Niektoré zariadenia (predpoklad Android) - po pripojení cez USB sa nezobrazia v PC/NB - dôvod: nie je potvrdený/ povolený prenos dát cez USB v mobile/tablete.
Takže pozrieť na mobile to zubaté koliesko (Nastavenia) - vyhľadať možnosť prenosu dát (neviem, ako to v LG je, ale bude to v Androidoch skoro podobné) - niečo v zmysle Zdieľanie dátového pripojenia.... a tam Zdieľané dátové pripojenie cez port USB.
Toto sa však nastaví, keď LG bude k PC pripojený cez USB, inak voľba je neaktívna.
Príklad (to červené orámovanie nevšímať - voľba je hneď hore)
http://t4.aimg.sk/magaziny/rd741STPRS2J76KutRuJzA.jpg?t=L2ZpdC1pbi82MDB4MA%3D %3D&h=iRzVVdRNhyEgfpJttmZJLA&e=2145916800&v=2
Prípadne funkcia PC Link.