Lubkka
07.07.17,13:00
Dobry den, uctovna zavierka za rok 2016 ktoru sme schvalenu podali na danovy urad ma nespravne vyplneny datum schvalenia. Miesto roku 2017 sme tam omylom ťukli 2016. Uz je takto uverejnena aj v registri UZ. Pozeram info z financnej spravy a nie som si uplne ista. Ale vyzera to tak ze celu UZ mame podat znova aj ked sa tam nic nezmeni ? Poprosim o nazor ak s tym ma niekto skusenosti. Vdaka.

https://podpora.financnasprava.sk/836850-Oprava-%C3%BA%C4%8Dtovnej-z%C3%A1vierky-po-elektronickom-podan%C3%AD
a_je_to
08.07.17,22:54
Máš dve možnosti. Prvou je ... nechať to tak, v nádeji, že každý pochopí, že ide o chybné uvedenie roku schválenia. Lebo nemohla byť schválená o rok skôr, než bola zostavená. Druhou je ... poslať samostatné oznámenie o schválení účtovnej závierky, ktoré je vo formulároch. S tým, že mení a dopĺňa dátum toho prvého oznámenia, priamo vo formulári. Ja by som urobil ... mŕtveho chrobáka a zvolil prvú možnosť. Ale ... ak máš tlaky perfekcionizmu, tak potom tú druhú ... Určite však druhú úplnú závierku kvôli dátumu schválenia netreba, keď existuje formulár na dodatočné oznámenie dátumu schválenia