hradiste
09.07.17,09:53
Prosim o radu ako mam postupovat ked chcem stiahnut fotky z galerie fotoaparatu do notebooku? Pripojim usb kabel a na pc mi ukaze " ziadne foto na stiahnutie". Pri lg som nemal ziadny problem.Dakujem

Poprosim presny postup,moc sa tomu nerozumiem.Dakujem
buchač
09.07.17,08:07
Základná otázka je, kde máš uložené fotky :
1. Úložisko - pamäť telefónu
2. Úložisko - pamäť SD karta

Hľadaj v rozšírených nastaveniach. Ale pravdepodobne (skôr na 100%) to máš podľa bodu 1.
Musíš zmeniť na kartu SD.
Po reštarte mobilu sa pripoj cez kábel a následne sa v PC ukáže pripojená jednotka.
misoft
09.07.17,09:53
Dôvod je jednoduchý.... v tom Hujovi v nastaveniach by si mal povoliť prenos dát cez USB. To že sa v PC objaví, neznamená, že je prístup k úložiskám. Pokiaľ sa v tých nastaveniach nastaví USB - telefón sa začne "správať" ako klasická fleška (v prípade, že je aj SD karta - tak ako DVE USB úložiská/ jednotky).
buchač
09.07.17,10:12
Hm...ALE asi nemáš Chujavej...či ?
Ono to nie je až tak jednoduché, ako sa zdá.
Chujave P 8 išlo pripojenie vcelku fajn. P 9 teda štrajkuje fest. Tá Nova možno vystrája ešte viac.

Ja som šiel aj cestou "možnosti pre vývojárov"...až potom som P9 ako tak pripojil.
misoft
09.07.17,16:35
No Hujaveja nemám (toho zeleného robota nepotrebujem vo fóne - používam klasiku a mám pokoj), ale v podstate Android je takto (už teraz) blbo nastavený a každý výrobca si ho upravuje k obrazu svému.
Ja napr. tablet Asus - tiež musím povoľovať USB, aby som sa s PC spojil ako úložisko...
buchač
09.07.17,17:08
Hehehe...a sme doma stará mať.
Vyššie napísané z vlastnej skúsenosti.
Mám oba...što t budu ličity...;)