verads
09.07.17,18:19
Dobrý den , Vie niekto , že kolko sa čaká približne na ceste do chorvátska , myslím tu na kolóny .napr: na Bašku vodu alebo vie niekto poradit kam do chorvatska čo nie je dalelo z BA ? selce , crikvenica nie .
alaya1
09.07.17,19:42
Ked nepojdes z piatka na sobotu, tak tie kolony nebudu take velke, da sa ist v pohode. Oblast si vyber podla toho, co od dovolenky ocakavas, to je tazke radit, kazdy ma rad nieco ine.
verads
09.07.17,20:40
Dakujem
dmc
09.07.17,21:21
Problem byva hlavne sobota. Najvecsie zapchy su od Zagrebu - Lučko pretoze tu sa spaja viacero smerov a ktore idu dole na juh - Dalmaciu. Ja chodievam v noci- tak aby som bol rano okolo 07,00 na Makarskej - vtedy je to v pohode. Okrem toho vyuzivam platenie myta cez ENC - krabicku, Cez mytnicu prechadzam cez zvlastny pruh ENC ktory je uplne v pravo - zvacsa prazdny - nezastavujem - myto sa automaticky odcita z ENC pristroja.
Taktez cestou spet je problematicka sobota - opetovne pred Zagrebom - "Demerje" - tu je pre system ENC + platba kartou odbocka na samostatnu mytnu branu asi 1 - 2 KM pred Mytnicou. Da sa usetrit 2-3 hodinove statie v kolone.
verads
10.07.17,09:41
Dakujem pekne ,