Sona28+
13.07.17,15:29
Bývam v paneláku a moji susedia spôsobujú v spoločných priestoroch neskutočný smrad. Ide z ich bytov a je len na našej spoločnej chodbe. z jednej strany bývajú susedy, ktoré sú permanentne opité, fajčia a tento smrad z cigariet prechádza do spoločných priestorov a z druhej strany býva sused, ktorý chová psov (pravdepodobne viacero) a fredku, neviem či ešte ďalšie zvieratá. Mám podozrenie, že ich pes sa vyprázdňuje aj do spoločných priestorov.

Neviem definovať, z ktorého bytu presne tento pach ide, ale som si istá, že je spôsobený ich bytmi. Bohužiaľ ani po dohovore s nimi, nieje možné aby ten smrad zmizol a ani správca s tým nevie nič spraviť.

Je to nepríjmné a obmedzujúce, lebo keď vstúpite do chodby tak Vás napína zo smradu.

Neviem ako môžem ďalej postupovať v tomto prípade.
Chobot
13.07.17,13:42
Odsťahovať sa.
marleau
13.07.17,17:05
Zvieratá chovajú v bytoch len úchyláci.
vulxy
13.07.17,17:13
zabudol si dopisat ze co ich chovaju po chlievoch a po dvoroch a po roku ich zozeru su laskavy a dobry
sito
13.07.17,17:22
:D:D:D
sito
13.07.17,17:25
Ak sa vedia voziť výťahom, pohroma, pohroma. Nejedná sa o róma?
Soňa K
13.07.17,19:07
Cigarety, chlast a smrad nemá žiadny sused rád ....
sito
13.07.17,19:26
:D:D:D ... dobrá ... :);)
branislavp
18.07.17,12:51
Máš smolu, že žiješ v spoločnom bývaní s takými neprispôsobivými ľuďmi. Keby si sa odsťahovala a byt predala, ako radí chobot, tak noví obyvatelia po Tebe by asi nadšení neboli, keby si zatajila dôvod predaja bytu Mohlo by sa TI to "vrátiť". Ešte ich oslov - upozorni, nie slovne, ale písomne. Keď to nepomôže už len jedine zavolať kontrolu z hygieny, či zo životného prostredia. Držím palce.