Blonde
23.07.06,19:27
Ahojte!
Chcem si otvoriť internetovú čitáreň (kaviareň), kde by som okrem toho chcel ponúknuť aj práce na PC ako napr. Word, Excel..., popr.viesť kurzy pre začiatočníkov v oblasti práce s PC a Internetom. Plánujem robiť aj nejaké digitálne fotografie, ponúknuť výrobu DVD z vlastných videikaziet a pod. Som úplný začiatočník, a tak by som bol rád, keby ste mi poradili ako na to, resp. čo ma všetko čaká a neminie pri začiatkoch podnikania. Čo všetko potrebujem, okrem ŽL a priestorov.Aký je postup pri vybavovaní ...
Ďakujem všetkým za nápady a pomoc.
lenkak
23.07.06,17:35
skús si poprezerať archív, zadaj si do vyhľadávania slovo o ktorom by si viac chcel vedieť.
napr.:
http://www.porada.sk/t24670-zaciatok-podnikania-krok-za-krokom.html?highlight=za%E8iatok+podnikania
Johanka
23.07.06,17:36
biaaa
24.07.06,11:47
Ahojte!
Chcem si otvoriť internetovú čitáreň (kaviareň), kde by som okrem toho chcel ponúknuť aj práce na PC ako napr. Word, Excel..., popr.viesť kurzy pre začiatočníkov v oblasti práce s PC a Internetom. Plánujem robiť aj nejaké digitálne fotografie, ponúknuť výrobu DVD z vlastných videikaziet a pod. Som úplný začiatočník, a tak by som bol rád, keby ste mi poradili ako na to, resp. čo ma všetko čaká a neminie pri začiatkoch podnikania. Čo všetko potrebujem, okrem ŽL a priestorov.Aký je postup pri vybavovaní ...
Ďakujem všetkým za nápady a pomoc.

Poviem len ŤAŽKÁ OBLASŤ PODNIKANIA !!!



Chcem len pripomemúť (neviem či je to stále aktuálne ale preistotu si to zisti) v niektorých mestách sa vyberala daň za nevýherné hracie automaty - patrili tam aj PC i keď neviem či aj také kde sa len pracovalo s nejakim softom (teda neboli na ňom hry)