DrakoMal
24.07.17,22:11
Ahojte, potrebujem bielu "dosku" (plast, drevotrieska, nie polystyren) v rozmeroch 300x70x18 mm. Viem ze v stovkach kusov mi to vyrobi hocikto, ja ale potrebujem jednu. :) Nejaka rada, ako sa k nej dostat najlacnejsie? Stolar mi povedal, ze mi to spravi len ked mu zaplatim za cely m2 pouzitej suroviny, co je samozrejme nezmysel, aj ked ho chapem...
misoft
24.07.17,20:13
Preboha - a to je PROBLÉM? Veď si zožeň doštičku hrúbky 18mm a ostatné si NAREŽ - sám.
kukučka
24.07.17,20:43
Každý stolár má nejaké zbytky, bol si len u jedného? Navštívil si nejaký bazár, zberný dvor? Alebo Domáce potreby, kúp si dosku na krájanie, možností sto a to som žena.
buchač
24.07.17,20:49
...ALE si MÚDRA žena (na rozdiel od zadávateľa-chlapa), čo rozmýšľa a nehľadá "problematické" riešenie na nete.
DrakoMal
24.07.17,20:59
Nemam pilku a kupovat ju na jeden raz mi prislo zbytocne, ale tak ak mi nic ine neostane...
DrakoMal
24.07.17,21:03
Aj obed je v cene?
DrakoMal
24.07.17,21:06
Dakujem, mila kukučka. Vec sa ma tak, ze nemam podmienky ani cas nieco kutit, preto som chcel hotove riesenie. Samozrejme, ak to na Slovensku inak nepojde, budem musiet improvizovat.
kukučka
24.07.17,21:22
Slovensko láskavo do toho nemiešaj, čo s tým má spoločné? Vysvetli, porovnaj, som veľmi zvedavá. Radšej si mal napísať, načo tú dosku potrebuješ, nie je doska, ako doska. Ty nemáš čas a my máme z teba ťahať informácie?
arizona
25.07.17,05:38
Pises aj drevotrieska.Drevo nemoze byt? To bude asi najjednoduchsie zohnat.Skus sa popytat kolegov,kamosov, ci hociakeho domaceho kutila,urcite ti zbyatok dosticky najde u seba a prip.upravi na pozadovanu velkost.Keby si napisal, na co to potrebujes,mozno by sa vedelo lahsie poradit
jslancik
25.07.17,06:15
milý drako, keď nemáš podmienky ani čas niečo kutiť, ako si sa vyjadril, tak si za to ZAPLAŤ. Samozrejme, že každý si za také "kutenie" dá zaplatiť, nik ti to nespraví zadarmo. Prečo si myslíš, že by niekto mal? A s takými prkotinami sa nik nechce zaoberať (hlavne kvôli tomu, že to zákazník čaká skoro zadarmo). Samozrejme, že aj odpadový materiál musíš zaplatiť (aký nezmysel, prosím ťa?)... Ale môžeš si ho kľudne zobrať :D
Takže, buď obehaj nejaké stolárske dielne či kutilov v okolí, či nemajú zvyšky a nechce sa im odpíliť ti presný rozmer, alebo choď do už spomínaného hobby marketu, kde ti odrežú presný rozmer. Ale tiež ktovie, z akej dosky - ktorú budeš musieť zaplatiť.
vicktor
25.07.17,06:52
V kadejakych baumaxoch maju laminovanu drevotriesku, maju aj zbytky a narezu podla poziadavky. Ale ked nemas cas tam zajst ... asi pisem zbytocne.