zrnko
01.08.17,10:27
Moze mi z-tel stale pridavat ,napr.hmotnu zodpovednost -aby som robila prevody cez ucet , ked sme sa pri uzatvoreni zmluvy na tom nedohodli...dava mi to na dlhodobu pracu po dvoch rokoch zamestnania
veronikasad
01.08.17,08:29
Máš písomnú pracovnú náplň?
Tweety
01.08.17,08:35
Samozrejme, že môže. Po dvoch rokoch práce si váž jeho dôveru, nie každý môže disponovať s účtom spoločnosti. Robiť prevody na BÚ isto súvisí s tvojou náplňou práce účtovníka. Určite máš pracovnú náplň, ktorá je súčasťou PZ. To, čo sa dohodlo pred dvoma rokmi je možné upraviť, rozšíriť v súlade so ZP.
zrnko
01.08.17,08:53
Dakujem za odpoved, nie som uctovnicka,mame externu firmu na uctovanie, mne len pribudne dalsia praca, stale mi pribuda, mame raz tolko zamestnancov ako ked som nastupovala /40 teraz/, robim zuctovania sl.ciest ,pokladnu,faktury,teraz kupujeme pre 20 aut GPs aby som mohla sledovat auta a k tomu pracovat na zuctovani ciest/aby som uz nemusela komunikovat o prechodoch a casoch so z-cami/, len aj to musim zas je to nove, a aj ta banka zas k tomu... mam si pytat aj nejake zmenenie platu?Dakujem za odpoved este :)
Tweety
01.08.17,08:56
V profile máš účtovník, tak ja len preto. Ale iste, ak máš rozšírené právomoci, viac práce, teda rozšírenú pracovnú náplň, to logicky evokuje aj vyššie ohodnotenie práce. Ale máš aj možnosť neprijať to, to už je na tebe. Nikto ťa nemôže prinútiť robiť prácu, ktorú nechceš ale treba potom myslieť aj na to, ako sa k tomu postaví zamestnávateľ.
zrnko
01.08.17,09:10
Som tu nova, zaregistrovana davno, ale nevyuzivam moc ... profil si opravim, dakujem za odpoved velmi pekne
Tweety
01.08.17,09:13
rada som pomohla
jslancik
01.08.17,09:48
pokiaľ to súvisí s tvojím pracovným zaradením a normálne to stíhaš vo svojom pracovnom čase, tak prečo by nemohol? je normálne, že zamestnávateľ využíva kapacity svojich zamestnancov do najvyššej možnej miery. Pokiaľ to nestíhaš vo svojom pracovnom čase, tak si to konzultuj so šéfovcami.