mikinka15
01.08.17,12:06
od pondelka mame v spolocnom dvore podnajomnikov bez akychkolvek oznameni. Sme traja vlastnici vo dvore....pytali sme sa susedy, ze ona nemusi nic nikomu hovorit...su tam soplaci, ktori si tam robia mejdan a chodia s kamaratmi hore dole ziadni slusaci....ako postupovat?
buchač
01.08.17,10:21
Veru nemusí dávať žiadne oznámenia, či dokonca žiadať o povolenie ostatných.
Dnes je len utorok...možno a pravdepodobne len oslávili nové bývanie.

Ako vravím...dnes je LEN utorok.
Na základe jedného mejdanu a prípadného výzoru si dovolíš odsúdiť a dať dotyčných do skupiny neslušákov...???
Tak to si iná...to by som si nedovolil ani ja, a to mám skúsenosti a aj odhad.
K tomu chodeniu hore dole ???
Každý niekde chodí, Ty sedíš stále doma na zadku ???
mikinka15
01.08.17,10:31
prepac od minuleho pondelka som myslela a to ze nam niekto chodi po dvore a hresi pri malých detoch p...k.... a este ked ich pekne poprosime ta poslu kde lahsie tak viem hadam kto je slusny...toto si vo vlastnom dvore vyprosime ... nerobime zbytocne z komara somara keby boli slusni je nam to jedno...a ty neodsudzuj hned ked nevies podrobnosti chcela som radu a nie tvoje odsudenie
Tweety
01.08.17,10:36
Suseda nepotrebuje súhlas ostatných na to, aby dala byt do podnájmu. Potrebuje sa akurát zaevidovať na DÚ. AK sú hluční aj po 22 hod., potom porušujú nočný kľud a zavolajte policajtov. Inak s tým ani nič iné neurobíte. Samozrejme, že ich upozorniť na nevhodné správanie môžete.
ivka70
01.08.17,11:02
otazky sa na porade nemazu!