Jaxo
03.08.17,09:16
Ako viem nastavit notebook s OS Windows 10 naspat do tovarenskych nastaveni? Dakujem.
buchač
03.08.17,07:24
Či Win 5, XP, 8, 10 alebo 28...vždy bude pointa rovnaká.
Nemá význam rozpisovať sa o niečom, čo bolo už X-krát popísané.
Keďže net Ti ide, tak si prečítaj...študuj, realizuj sa.
https://www.google.sk/search?client=opera&q=tovarenske+nastavenia+Windows+10+(&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest&gws_rd=ssl

Ak nezvládneš, zbehni za zbehlejšími...žiaden návod nezaručuje používateľovi, že to zvládne.
Jaxo
03.08.17,08:16
Problem je ale v tom, ze mi to suri a nemam zial momentalne cas si to vycitovat z googlu ani za niekym zbehlejsim chodit, moznost Porady v mojej momentalnej situacii beriem ako najrychlejsiu a najefektivnejsiu cestu, ak teda niekto bude ochotny aj poradit...
misoft
03.08.17,09:53
Ak nemáš čas - tak si nájdi. Pokiaľ je to NB už od výroby s predinštalovanými Win 10 - pozri si návod, kde sa píše, ako sa dá dostať do skrytej partície, kde je komplet inštalačka. A postupovať podľa návodu.
Lenže!
Budeš tam mať pôvodnú verziu, ktorej už podpora skončila, budeš musieť sťahovať všetky updaty, takže - podľa mňa - stratíš ešte viacej času, než aby si si zohnal ISO inštalačku zo stránky M$ (a to bude niekedy už aj tá po všetkých doterajších updatoch) a urobil ČISTÚ inštaláciu. Časovo ušetríš niekoľko desiatok hodín.....