focus3ccd
03.08.17,14:35
Nasiel som tu kopec pozitivnych reakcii na booking, tak ja napisem tu negativnu.

Objednali sme si cez booking.com bungalow s vyhladom na more, ktory bol o 500 ecok drahsi. Ked sme prisli na miesto, tak sme ziadny vyhlad na more nemali, akurat sme pozerali na dalsich kempujucich, cize sukromie bolo uplne o niecom inom ako o vyhlade na more.

Bonus prisiel vtedy, ked som sa domahal kompenzacie. V ubytovacom zariadeni sa vyhovarali na booking a na bookingu povedali, ze to riesia a komunikuju s managerom a bla bla....
Uz sme aj doma a booking neurobil nic, ale absolutne nic.
Keby som ako tak nevedel anglicky a nevyhadal sa priamo v tom ubytovacom zariadeni, kde sme sa dohodli na kompenzacii 300 eur, tak by som tu doma uz asi nevybavil absolutne nic.....
Ked treba platit, stiahnu hned, ale ked maju plnit, uz moze byt problem.

Je na kazdom, ake a koho sluzby vyuzije, len chcem upozornit na opatrnost pri tejto spolocnosti... Niekedy lacne nemusi aj naozaj lacne a kvalitne byt...
misomiso
03.08.17,20:37
Ale ved samozrejme vsetky ponuky a obrazky na nete treba nasobit koeficientom 0,5, kazdy to nafoti z lepsieho uhla. Ja som riesil podobny problem vcera, ale s tym rozdielom, ze som nezrovnalosti zistil este pred odchodom. Objednal som hotel v Tokiu, vyhladany cez Trivago a objednany cez Hotels.com. Po prve Trivago ho mali nespravne umiestneny na mape, a po druhe "nestandardnu" velkost postele som sa dozvedel az po objednani. Bol trocha problem, lebo som to kupil v najlacnejsej taxe, ktora sa neda ani menit ani zrusit. Ale zavolal som tam, najprv sa mi snazili vysvetlit, ze sa to neda, ale ked sm im vysvetlil, ze aj tak maju smolu, lebo som to platil ze Paypal, tak to zrazu islo. PayPal ma na to Resolution centre, v ramci ktoreho celkom obstojne chrani zaujmy zakaznika.
focus3ccd
06.08.17,08:35
Dik za info. To s tym paypalom je zaujimave...
VeVe_01
11.09.19,11:51
Ja rezervujem cez hotels.com a mám zatiaľ iba dobré skúsenosti, využila som cca 20 krát a zatiaľ nebol problém. Mali najlepšie ponuky a využívam aj cashback a zbieram noci https://www.kodino.com/sk/obchod/hotels-com/. Určite treba pozrieť aj iné stránky či sa neobjaví aj lepšia ponuka a k sa dá tak platiť až priamo v hotely. Samozrejme vždy sa môže stať, že nastane nejaký problém a skúsenosť bude negatívna a veľa závisí aj od konkrétneho ubytovacieho zariadenia a jeho prístupu k zákazníkom. Odporúčam overiť aj možnosť storna, niektoré hotely ho majú zadarmo. Stať sa môže hocičo hlavne ak rezervujete s veľkým predstihom a riešiť potom vrátenie peňazí a podobne sa asi nebude nikomu chcieť.