monkaLM
09.08.17,16:11
rozprávka je hraná. Videla som ju možno pred 15-20 rokmi v TV. Zrejme bude švédska. Pamätám si len útržky. Bolo to o zbojníkoch. Dievčatko bývalo v domčeku v lese. A tí zbojníci sa tam chceli dostať. Viem, že si tam pospevovalo " v lese nie sú zbojníci". Domček bol zariadený v takom tom klasickom škandinávskom štýle. Prišiel za ňou do domčeka chlapček a varila mu horúcu čokoládu a z plechovej dózy vyberala nejaké buchty/šišky. Nakoniec to bolo sa mi zdá, že tak, že ten domček bol len ako model s ktorým sa ten chlapec hral.
Kabaka123
09.08.17,14:53
poznám, videla som
monkaLM
09.08.17,14:56
Ahoj. A nespomenies si na nazov?
Kabaka123
09.08.17,15:12
Veru nie...
Helyn
04.01.18,11:25
Ta rozpravka sa vola V lese nie su zbojnici. Bola vysielana v ramci serie Priatelia Astrid Lindgrenovej. Vo svedcine je to Ingen rovare finns i skogen. Maly chlapec sa prechadza po lese a hovori si, ze v lese nie su zbojnici, aby sa nebal. Potom sa vrati domov ku starej mame a zacne sa hrat s domcekom pre babiky, oblubenou hrackou svojej mamy. Vtom sa mu prihovori babika z domceka, ze v lese sa to zbojnikmi len tak hemzi. Chlapec sa zmensi, vojde do domceka, ktory sa zrazu ocitne v lese. Zbojnik Fiolito s bandou chcu ziskat nahrdelnik, ale dnu sa nedostanu. Babika uvari kakao, zjedia kolace a idu spat. V noci sa Fiolito znovu pokusa dostat dnu, ale ahrdelnik je skryry v kvetinaci. Potom sa chlapec zvacsi.
Kabaka123
11.09.18,07:22
Veľká vďaka Ti...
vicktor
11.09.18,07:26
Co tu stracas cas so starymi temami?
Mas uz tlacivo vyplnene?
Kabaka123
11.09.18,07:29
téma možno stará, ale nebola zodpovedaná, keď som sa naposledy pozerala.... a tlačivo už má vyplnené :)