skitn
11.08.17,09:31
Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať, ako je to s bývalými riaditeľmi. Po nástupe do funkcie riaditeľa som prevzal školu v úbohom finančnom stave. Bývalý riaditeľ nerešpektoval upozornenia ekonómky, ktorá upozorňovala na zlý finančný stav účtov, riaditeľ to ignoroval. Nerobil opatrenia, ktoré by viedli k hospodárnemu chodu školy. Podotýkam, že je už dôchodca a chce ostať učiť na škole ďalej. Nesúhlasí k kratším pracovným úväzkom, (6h), a chce aby bol prepustený na dohodu aj s odstupným. Hľadám všetky možné riešenia, ako z tejto neblahej situácie vykorčuľovať, čo sa týka financií, spájam triedy, kombinujem, a bývalý riaditeľ nie je spokojný s úväzkom a chce odstupné, ktoré premrhal. Ako postupovať v tejto veci. Viem že obe strany sa majú dohodnúť. Viac hodím pre neho nemám, najprv som naplnil úväzky produktívnym ľuďom, on s týmto úvazkom nesúhlasí. Nadbytočný nie, je, potrebujem ho na 6 h, ako postupovať? Ďakujem za odpoveĎ.
Mila123
11.08.17,12:25
je nadbytočný, pretože ho potrebujete iba na 6 hodín a on by chcel celý úväzok (a ten nechcete mu dať, pretože nemáte ho kde dať učiť), preto je nadbytočný........