Michal Dolník
12.08.17,14:09
Dobrý deň prajem :) neviem či nám tu môže niekto poradiť resp. usmerniť,ale tak vyskúšam. Kúpili sme s priateľkou byt a bývame tam od februára tohto roku,je august a už nám ten pobyt troška ubral z nervov ,pretože máme suseda,ktorý si ide asi vážne nonstop hudbu,ráno,večer,zaspávame,vstávame na podnet,že už si zas púšťa niečo zo svojho repertoáru...hlasitosť síce ubral,keď sme povedali,že to moc OK nieje,pretože na začiatku to bolo na nevydržanie,podotýkam,že na nevydržanie je slovné spojenie trasúcich sa podláh a stien...ale teraz je intenzita menšia,ale zato je to vážne pomaly stále...myslíme si,že to moc v poriadku nieje..to vážne človek nemôže mať trocha pokoja a kľudu,keď príde po 12 hodinovej zmene domov a chce mať pokoj ? a to že piatky a soboty to u nich vyzerá tak,že partička,hudbička,hlasné rozhovory na balkóne v neskorých nočných hodinách to je pasáž číslo dva ! robili sme minule s priateľkou kvôli tomu poriadky zatiaľ ústne,niečo málo sa zmenilo,ale aj tak máme pocit,že si idú to svoje stále a,že majú úplne človeka na háku..zatiaľ sme nevolali ani políciu ani nepodávali sťažnosť,lebo nevieme či to v takomto systéme,aký je niečo dosiahneme..čo myslíte ? ďakujeme za nejaké rady zo strán skúsenejších ;)
helenocka1955
12.08.17,12:41
a sú to majitelia bytu alebo podnajomnici??Ak podnajomnici tak upozornite majitela bytu a znova im dohovorte.Ak to nerobia po 22h tak policia vam sotva pomoze.Tu ostava len "utocit" na ich svedomie .Aspon ja som to tak robila ked som mala nad sebou 3deti ktoré skakali a hrali ping pog nad hlavou.
misoft
12.08.17,12:42
mimotemy
Dávnejšie som mal tiež takého suseda - hudba do rána na plné pecky, človek po 24-hodinovej službe sa vyspať nemohol. Nepomáhalo upozorňovanie.
Pomohlo iné: silónové lanko na istič a keď spustil muziku, o chvíľu potiahnuť a istič vypol jeho byt. Silon sa samozrejme vtiahol a nič vidieť nebolo.
Stačilo toto mu urobiť cca 4x a prišiel, že mu vypadáva elektrika. A dostal odpoveď, že keď púšťa naplno, preťažuje to a preto vypne (vedel prd, ako môže to byť). A bol pokoj - už do rána nevyhrával (a tuším dostal od iného dve dobre mierené, vzduchom chladené.....)
Michal Dolník
12.08.17,12:58
a sú to majitelia bytu alebo podnajomnici??Ak podnajomnici tak upozornite majitela bytu a znova im dohovorte.Ak to nerobia po 22h tak policia vam sotva pomoze.Tu ostava len "utocit" na ich svedomie .Aspon ja som to tak robila ked som mala nad sebou 3deti ktoré skakali a hrali ping pog nad hlavou.
sú majitelia myslím,neviem na stopercent,to si zistíme ešte...no po 22 hodine to stíši ,ale je to aj tak počuť,máme nad nimi spálňu,jedná sa o chalana čo má cca 20 ,21 a robí si tuším aj z vlastnej dobrý deň..ale to je jedno to nikoho neospravedlňuje..my chceme s priateľkou hlavne aj dieťatko a toto mu robiť dobre veru nebude
Michal Dolník
12.08.17,13:02
mimotemy
Dávnejšie som mal tiež takého suseda - hudba do rána na plné pecky, človek po 24-hodinovej službe sa vyspať nemohol. Nepomáhalo upozorňovanie.
Pomohlo iné: silónové lanko na istič a keď spustil muziku, o chvíľu potiahnuť a istič vypol jeho byt. Silon sa samozrejme vtiahol a nič vidieť nebolo.
Stačilo toto mu urobiť cca 4x a prišiel, že mu vypadáva elektrika. A dostal odpoveď, že keď púšťa naplno, preťažuje to a preto vypne (vedel prd, ako môže to byť). A bol pokoj - už do rána nevyhrával (a tuším dostal od iného dve dobre mierené, vzduchom chladené.....)
no kadečo sa dá vymyslieť,ale tak zas niečo nechceme robiť mi napriek,chceme to riešiť inteligentne aj keď možno aj zo zvýšeným hlasom ak to inak nepôjde ,ale to v prípade nutnosti...no vzduchom chladenú mu dáva nejdem,pretože jeho brat robí na kriminálke :D to je čo ? takže možno aj z tohto pramení to,že niekomu niet radi
misoft
12.08.17,15:58
no kadečo sa dá vymyslieť,ale tak zas niečo nechceme robiť mi napriek,chceme to riešiť inteligentne aj keď možno aj zo zvýšeným hlasom ak to inak nepôjde ,ale to v prípade nutnosti...no vzduchom chladenú mu dáva nejdem,pretože jeho brat robí na kriminálke :D to je čo ? takže možno aj z tohto pramení to,že niekomu niet radi
:---
Ale veď to bolo inteligentne podrazácke.... :D:D:D .
Tie mierené, chladené dostal od menej inteligentného, za to rýchlejšieho...
Že mu brácha na kriminálke robí? Problém? Ani nie, ešte i ten brácha by m ohol mať problémy, až by náhodou chcel zasahovať v niečom v prospech toho oného... možno i na pár rokov....