*agatha*
24.07.06,17:26
servuste,
rada by som sa uistila v jednej veci:
keď sme prepúšťali zamestnankyňu (TPP) v r. 2006, tak:
1. odhlásili sme ju zo ZP, SP
2. dali sme jej zápočtový list + potvrdenie o príjme za r. 2005
3. podpísala ELDP

daná zamestnankyňa od nás v júni r. 2006 pýtala ešte nejaké potvrdenie o príjme, kt. sme jej vraj ešte mali dať. nemám však ani potuchu, čo mala na mysli. mali sme jej podľa vás ešte niečo dať?
v r. 2005 odpracovala 12 mes., v r. 2006 jeden mesiac.

možno chcela to tlačivo k RZ, ale keďže sa jej RZ netýkalo, nemali sme jej dať žiadne tlačivo, však?

vedel by niekto poradiť? dik.
katkaj
24.07.06,16:05
servuste,
rada by som sa uistila v jednej veci:
keď sme prepúšťali zamestnankyňu (TPP) v r. 2006, tak:
1. odhlásili sme ju zo ZP, SP
2. dali sme jej zápočtový list + potvrdenie o príjme za r. 2005
3. podpísala ELDP

daná zamestnankyňa od nás v júni r. 2006 pýtala ešte nejaké potvrdenie o príjme, kt. sme jej vraj ešte mali dať. nemám však ani potuchu, čo mala na mysli. mali sme jej podľa vás ešte niečo dať?
v r. 2005 odpracovala 12 mes., v r. 2006 jeden mesiac.

možno chcela to tlačivo k RZ, ale keďže sa jej RZ netýkalo, nemali sme jej dať žiadne tlačivo, však?

vedel by niekto poradiť? dik.

Ešte by od Vás mala dostať potvrdenie o príjme za ten jeden mesiac roku 2006. Ale v júni mohla pýtať asi len potvrdenie o preddavkoch na zdravotné čo však mala vykonať na žiadosti na to určenej v máji 2006;)
*agatha*
24.07.06,16:16
Ešte by od Vás mala dostať potvrdenie o príjme za ten jeden mesiac roku 2006. Ale v júni mohla pýtať asi len potvrdenie o preddavkoch na zdravotné čo však mala vykonať na žiadosti na to určenej v máji 2006;)

potvrd. o prijme za ten jeden mesiac jej ale staci dat aj zaciatkom roka 2007, nie? aj ked nic mi nebrani jej to dat uz teraz. :-)
a co sa tyka toho RZ - kedze mi nedala ziadost, tak zial....

dakujem za pomoc.