petra006
20.08.17,20:30
Ahojte,asi pred mesiacom som si dala u kadernika nafarbiť vlasy,farba sa mi vymyvala no ja som si myslela,že je to normalne ale teraz ked prešiel mesiac aj viac a z mojich vlasov ide stale ostra červena farba a moje vlasy maju skoro prirodzeny odtien ako pred farbenim,som znepokojena a je mi to luto.Farba bola original-nezmyvatelna.Neviete čo mohlo zapričinit to,že mam skoro prirodzenu farbu? Kedže farby maju pekne dlhu dobu odrastat? Za každe zdôvodnenie dakujem.
arizona
20.08.17,19:30
Doba,kedy vlasy po farbeni velmi viditelne dorastali je uz davno fuc!!!
Dnes sa pouzivaju farby,ktore su setriace k vlasom.Zial,rychlejsie sa vyzmyvaju.
Hlavne "cervene" odtiene sa vyzmyvaju o dost rychlejsie,ako ine farby, s tym sa zmier.
branislavp
21.08.17,03:57
Po mesiaci, musíš opäť dať vlasy farbiť, reklamácia sotva.
lujza.j
21.08.17,06:16
http://m.palette.schwarzkopf.sk/palette/sk/sk/home/brand-and-more/faq/permanence-and-effects-of-coloration.mobile.html
ivka70
21.08.17,06:20
Za mesiac by sa ti farba z vlasov zmyt nemala, to je cas na zmytie tak tonovacieho samponu (6-8 tyzdnov).
Kadernicke sluzby, rovnako ako akekolvek ine sluzby, sa daju reklamovat.
Preto je idealne ist do kadernictva, kdeti vlasy farbili a pobavit sa o tom s nimi.
Ak islo o trvalu farbu, mala by este na vlasoch byt viditelna.
alaya1
21.08.17,07:22
Farby v kadernictvach su stavane tak, aby vydrzali len par umyti. Ved tiez musia z niecoho zit. Omnoho trvacnejsie su kvalitne farby v drogerii.

Moja vlastna skusenost- tiez momentalne farbim do cervenkastych odtienov, z kadernictva vydrzi len par umyti.. Nic nevyreklamujes,nakolko ti povie, ze pouzivas zly sampon na dany typ farby..
lujza.j
21.08.17,10:47
A to pritom ..cervena ma silne pigmenty...zle sa ju da prebit inou...ja ked som sa chcela vratit k svojej hnedej...trvalo mi to dlho....ale ja len doma farbim....dlho som garniera....ale ta slaba...vratila som sa k švarckopf...ta ostala tusim najsilnejsia...a vlasy si umyvam svojim samponom...a drzi...
Sisa 123
06.06.18,05:36
Nesúhlasím. Mám vlastnú skúsenosť. Farby v kaderníctve sú neni naschvál stavané tak, aby vydržali len chvíľu. Sú skrátka len šetrnejšie k vlasom. Kupovaná farba mi vlasy tak spálila, že kaderníčka skoro plakala keď to zbadala.....
Maria_Ze
29.12.19,13:57
Červené odtiene sa vymývajú najrýchlejšie, je to bežné. Farby z drogérie síce vydržia dlhšie, ale potom je zase problém z vlasov dostať ich zvyšky - vlasy môžu byť fľakaté apod., takže toto neriskovať.
kopretinka
29.12.19,15:22
Určite čakala 2,5roka na tvoju radu.
Nevyťahuj staré témy.Potom sa odsúvajú tie nové dozadu.