silvuša
25.07.06,09:42
1,môže byť formulovaná výpoveď zo strany zamestnávateľa dohodou-podľa §63 idsek 1.písm.a)-zrušenie prevádzky?
2,ak mi zamestnávateľ pred výpoveďou ponúkol inú pre mňa vhodnú prácu u iného zamestnávateľa, mám aj tak nárok na odstupné, alebo platí §76 bod 4?-čiže nemám nárok na odstupné?
3,musí byť vo výpovedi spomenuté aj to že mi ponúkol inú prácu, ktorú som prijala?-zmluvu k novému zamestn.ešte nemám-a chcem byť nejako krytá
Tweety
25.07.06,07:44
1,môže byť formulovaná výpoveď zo strany zamestnávateľa dohodou-podľa §63 idsek 1.písm.a)-zrušenie prevádzky?
2,ak mi zamestnávateľ pred výpoveďou ponúkol inú pre mňa vhodnú prácu u iného zamestnávateľa, mám aj tak nárok na odstupné, alebo platí §76 bod 4?-čiže nemám nárok na odstupné?
3,musí byť vo výpovedi spomenuté aj to že mi ponúkol inú prácu, ktorú som prijala?-zmluvu k novému zamestn.ešte nemám-a chcem byť nejako krytá 1. Môže
2. ak ukončíš PP dohodou pred začiatkom plynutia VD, len vtedy máš nárok na odstupné.
3. On ti neponúkol inú prácu vo svojej firme, ale u inej. V zmluve to nemá čo hľadať.
Nerozumiem, dochádza u vás k prechodu práv a povinností na iného zamestnávateľa? Ak áno, nie je potom nárok na odstupné.